Skocz do zawartości

Zloty a motorowery


Patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was takie pytanie: chętnie wybrał bym się na zlot pod koniec sierpnia do mieroszowa koło Wałbrzycha. Jednak mam pytanie: jak patrzą na motorowerzystów na zlotach? jest jakaś dyskryminacja? wpuszczają w ogóle? czy są jakieś zloty na które motorowery nie mają wstępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego problemu, na zlotach jest super klimat, ze wszystkimi mozesz pogadac i nikt nie bedzie cie dyskryminowal dlatego ze jezdzisz motorowerem! W koncu wiekszosc motocyklistow zaczynala od jakiegos komara albo jawki wiec i ty Superb nie musisz sie niczym martwic tylko jedz na zlot swoim bzykiem ;) ;) ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozesz na luzie jechac, ja sie nigdy nie spotkalem zeby ktos takich gowniarzy jak ja i moi kumple po 15-17 lat nie wpuszczal albo mial ktos jakies problemy do nas na zlotach. Traktowanie zupelnie normalne jak u doroslych - w koncu motocyklista to motocyklista jesli kocha motory to niewazne czy ma 10 czy 60 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpuszcza...no chyba ze niewpuszcza ;) hehe czad...zartowalem....no jak przyjedziesz w dresie...to moze byc ciekawie....sa ludzie co maja kilka sprzetow i ciesza sie kazda chwila spedzana na nim....ja czasem latam ogarem i jest czad, sa ludzie co na zlotach pojawiaja sie samochodem,lub pksem, czasem sa sytuacje,w ktorych niemozna przybyc motocyklem....wiec spoko jedz i bedzie czad

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie jest to impreza zamknięta (np. tylko dla HD), tylko zlot ogólny, to każdy jednoślad i jego załoga są mile widziani. Sam byłem na jednym zlocie skuterem 50 ccm (chociaż zawsze na zloty jeżdżę motocyklem) i nie czułem się jako uczestnik drugiej kategorii. Tak więc jedź śmiało. ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...