Skocz do zawartości

Nie kumam o co chodzi--help..!!


klocek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam otóż taki problem nie śmigałem suzi gsxF 600(94) od 12 dni,odpaliłem,przejechałem sie i po rozgrzaniu silnika nie pali mi na jeden gar..!!tzn.jak był zimny to ok wszystko było w[porządku,po rozgrzaniu zacina sie jakby na jednym gaźniku--jedna rura od wydechu jest zimniejsza od innych...sprawdziłem swiece,iskra jest,koleś mówił,ze moze cewki,ale skoro jest iskra na świecy to chyba nie,gaźnik próbowałem czyścić,lecz ciągle jest to samo co moze być???prosze o porady bo musze szybko z tym sie uporać.pozdrawiam.. :twisted:

 

Dodam,że jak mnie nie było brat próbował odpalać i zjarany był bezpiecznik oraz żarówka przedniego reflektora..moze coś jeszcze sie spaliło????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaciecie zaworka iglicowego plywaka w takim polozeniu ze po wypaleniu benzyny z gaznika nic wiecej nie doplywa - sprobuj stuknac mlotkiem przez drewniany kolek w gazniki, jesli ruszy to to jest to.

Ale moze byc to rowniez uszkodzenie wys napiecia w ukladzie swieca, fajka, kabel - sprobuj pozamieniac miedzy cylindrami.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaciecie zaworka iglicowego plywaka w takim polozeniu ze po wypaleniu benzyny z gaznika nic wiecej nie doplywa - sprobuj stuknac mlotkiem przez drewniany kolek w gazniki, jesli ruszy to to jest to.

Ale moze byc to rowniez uszkodzenie wys napiecia w ukladzie swieca, fajka, kabel - sprobuj pozamieniac miedzy cylindrami.

 

Adam M.

 

są jakies inne sposoby..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...