Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To przez zazdrość :wink: też chciałby zmoknąć... :laugh:

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym jechać,zmoknąć nie.Może jakoś się wam uda.



bardzo fajny koncert dzisiaj w szkole muzycznej o 18.Wjazd za free.Big Band Mundana.

Taki cóś grają a dzisiaj z akordeonami czego się spodziewać nie wiem po takim mixie :D



Jutro w Jedlińsku jako że SOBÓTKA taki fajny folk o 19 i inne cuda od 17.

 



Jedlińsk plener.Ma nie padać może by tak motocyklami ?



Szukałem gdzieś spoconego Gorana bo taki klimat z tymi akordeonami.Fajny koncert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, nie wierzcie w prognozy pogody w telewizji. Jesteśmy z Dominikiem w Polańczyku, siedzimy nad Soliną z browarem. Nalatane 650km w słońcu, hahaha

Bo przed Hondami chmury się rozchodzą... Dominik łobuzie mieliśmy razem upolować "niedźwiedzia" w ABC w Wetlinie no ale może w końcu się uda... a ja jutro składam zawias w mojej... L!

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję że was zmoczy za to że tylko na dwa dni. :D Mnie się może uda za tydzień.Ja jednak wole mieć bardziej optymistyczną prognozę pogody.Miłego latania wam życzę mimo że żal dupe ściska ;)



Ktoś się ma chęć wybrać do Jedlińska na 19 ? Ksylo leci pokazać że ma większego /motocykla/ ale może ktoś ? Jak ktoś nie musi przedłużać znaczy się pokazać pani młodej :D to może gdyby bezdeszczowo...

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przed Hondami chmury się rozchodzą... Dominik łobuzie mieliśmy razem upolować "niedźwiedzia" w ABC w Wetlinie no ale może w końcu się uda... a ja jutro składam zawias w mojej... L!

O tak chmury się rozchodziły tyle że nie wszystkie... :wink: Dobrze, że w Bieszczadach myśleli o motocyklistach i przystanki robili tak na 3 sztuki. Tak czy inaczej "telewizja i internet kłamie"! A "niedzwiedzi" nie zabraknie :biggrin: będzie kolejna dostawa.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ludowizna w Jedlińsku jutro.Sprawdziłem na miejscu :D Mieli upolować niedźwiedzia a okazało się że to baba w futrze i tylko po rumuńsku umie.Czego to ludzie na przystankach nie znajdują. ;) Dominik nawet foty z transfogarskiej przywiózł.Taki bonus do tych 50 zł za... był ;) Zaczynam myśleć że w Bieszczadach to zawsze deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do listy "zazdrośników" pogoda rzadko bywa idealna, wyruszasz w słońcu a tu za Opatowem chmórka się dopatrzy że nie spłukałeś porządnie moto I Cię wyręczy;)

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...