Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.... coś w tym jest ..... chociaż ja od zawsze jestem pewną siebie i znającą swoją wartość kobietą :) a jak się komuś nie podobam czy mnie " nie lubi" to jego problem ;) ja nie walczę o akceptację ,fałszywie udając kogoś kim nie jestem .... jestem jaka jestem i DOBRZE MI Z TYM !!!! a motocykl podkreśla mój charakter , i co .... muszę to przyznać dodaje mi powera i w jakiś sposób podnosi mi libido ;) więc kobietki NA MOTO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego poczucia sexy duża zasługa w tym panów..te wszystkie o..ajajaj..troszkę bankowo podnoszą naszą samoocenę gdy zdejmujemy kaski :-)..co do odstresowania..coś w tym jest..ja jak mam nerwabrzeszczotem albo ciche dni..kask w dłoń i w teren..na szczęście nie muszę się dzbrzeszczotem, co do tej gąbki do garów..aarrkk pożyczać maszynki nie..bo to takie mało męskie zabrać facetowi zabawkę. .taa wiemy..:-) ale fantazje z tym związane to już inna baja :-)

Edytowane przez luna3030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo MOTO łączy ludzi na innych poziomach dużo ponad płcią itp... przynajmniej takie ja mam doświadczenia a co do samopoczucia to znalazłem kiedyś koszulkę z nadrukiem, który długo nie dawał mi spokoju: "TERAPIA -nigdy nie zobaczysz zaparkowanego motocykla pod gabinetem psychiatry" I chyba coś w tym jest. Tak czy siak dla wszystkich sexi I dla tech mniej: zdrowych, spokojnych Świąt I żeby zając pogonił w końcu tą zimę!

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzena barek a tam zawsze na rudo.Do kościoła nie łażę,a jedyne święto na które czekam to nie obchodzony już Dzień zwycięstwa jako że to dzień moich urodzin.Piję czasem bez okazji to i połąpać się ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rudo mówisz ... do głowy przychodzi mi whiskey albo bimber ... a w sumie to jeden pies... a podobno niewypity alkohol w domu świadczy o dojrzałości faceta... to ja chyba muszę jeszcze trochę poczekać

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w domu tak nie smakuje coś jest,tak jak z kawą.Jak jestem sam i mam ochotę na kawę wolę gdzies wyjść.Batko L.w Radomiu ?



Teraz tak na poważnie.Ktos chętny na wypad w Pieniny 8-10.05.2015 ? To już tylko miesiąc więc czas zacząc mysleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...