Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wytrwałych świat należy.Moja Honda wczoraj strzeliła focha.

Co jej się stało? Ja we wtorek, za Świdnikiem miałem bliskie spotkanie z asfaltem o 1 nad ranem... muszę odstawić na jakiś czas nocne wyprawy bo mi pada refleks. Ze spotkania betoniarka wyszła dość dobrze a ja ciągle ledwo staję na lewą nogę. Chyba tak zamknę ten sezon.

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to będzie monolog ale czy ktoś leci się przejechać na to pieczenie ziemniaka w Sadku koło Szydłowca.Ponoć ma się wyklarować pogoda.

https://goo.gl/maps/7OFzp

Impreza zaczyna się o 16



15:30 Leclerc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to będzie monolog ale czy ktoś leci się przejechać na to pieczenie ziemniaka w Sadku koło Szydłowca.Ponoć ma się wyklarować pogoda.

https://goo.gl/maps/7OFzp

Impreza zaczyna się o 16

 

 

15:30 Leclerc

Byliśmy 2 lata temu koło Rakowa

Impreza pod tytułem " Na św Tekli będziemy ziemniaki piekli"

 

Wysłane z mojego Nexus 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety impreza nie wiem czy nie wypaliła czy targetem był ktoś inny i czekali na Kubę Wędrowycza z resztą wioski.Nie zsiadłem z motocykla i wio w świętokrzyskie.Ziemniaki upiekłem pod garażem.Dzisiaj początek sezonu w Kacperku przy pizzy o 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cóś z FB.

Taka prośba trafiła od Mikołaja.Ponoć motocyklista ale już bez motocykla.Powinni się znaleźć tacy którzy kojarzą.Może by się wybrał ?

Mikołaj Trzebiński

witam, piszę z małą prośbą. potrzebna eskorta motocyklowa z urzędu stanu cywilnego w Jedlińsku do małej sali do miejscowości kozłów. ślub 11 października o godzinie 15 w USC w Jedlińsku będzie to malutka uroczystość ale bardzo miło było by wzbogacić ją o kilka motocykli znalazłby się ktoś ?

14:30 Lotos na Warszawskiej na wylocie za rondem i wyjazd 14:45 ?

Szukam kogoś kto robił fotki na ślubie z przelotem Młodzianów-Trablice -Janiszew.Z chęcią owe fotki przygarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...