Skocz do zawartości

Zabieranie prawa jazdy za rażące naruszenie kodeksu drogowego


Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwi mnie fakt, że komuś zabiorą - jego ryzyko jego życie. Chciałbym sprecyzować, czy ten zapis tyczy się kierowców, którym uprawnienia zostały odebrane, czy również tych, którzy ich nigdy nie nabyli. Według mnie nie powinno być rozgraniczenia. A czym się martwię? Że będę zatrzymywany co chwilę w celu sprawdzenia moich uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze z tym zatrzymywaniem do sprawdzenia to troche przesadzasz. Mjnie generalnie jak jestem w PL to czesciej zatrzymuje Straz Graniczne niz policja. I to jest upierdliwe. Bo pytanie co robie, czy gdzie jede albo co wioze sa moim zdaniem nie na miejscu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty ? Jaaaaaaaaa ? :mrgreen:

Przyznaj, że zdziwiło Cię, że nikt jeszcze nie napisał czegoś w rodzaju - jak jedziesz na BMW z wózkiem, w goglach na hełmie (nie kasku) i ciągle zapominasz żeby odkręcić karabin....

Sorry. Nie mogłem sobie darować. I wiem, ze nie masz problemu z dystansem do siebie ;)

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba bedzie pomyslec o jekiejs Sahara'rze, mundur sie skombinuje helm tez, Schmeißer dostepny jest juz w kal. .22lr

 

 

http://mewabo.de/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/0/202306_schmeisser_mp40_aeg.jpg

 

albo ten

 

https://www.raeer.com/images/full/94034i101-Maschinenpistole-.jpg

 

na nim wzorowal sie bowiem Kalasznikow

 

tak jak mowisz, przewiesic przez Ramie i heyah na jakis zlot ( spred znaczy ) :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa,

 

skonczy sie rumakowanie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu , ku*wa groźnie sie zrobiło :D To za + 20km/h mamy tyle co za Odrą :D A tam nawet są widły bo coś tam mówiliście że 20-30jurków więc możliwe że nawet taniej .

 

Nie wiem czy spokojniej czy nie z jazdą ale napewno spadną wpływy z mandatów jak to zwykle bywa po zaostrzeniu :D



Ja mam wyj**ane - puszką jeźdże jak zawalidroga ;)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie surowo ma być za jazdę po pijaku na rowerze. Można będzie rumakować do woli. Normalnie mandat i bez zakazu jak teraz. Tor niedostępny, na drogach limity, za to na rowerze hulaj dusza bez kontusza. Chyba się przesiądę.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...