Skocz do zawartości

Najlepszy olej syntetyczny do 2t ??


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo oleji ostatnio własnie do mojej hondy(posiada dozownik) zacząłem lac castrol 2t mineral(cena za litr 29zl) wczesniejszy olej mixol i niewiem jeszcze czy to wina oleju ale moto mi przerywa na wys obr sie dławi a na mixolu bylo wszystko ok wniosek: mnie wszystko co drogie musi byc dobre Odradzam zdecydowanie ten olej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo oleji ostatnio własnie do mojej hondy(posiada dozownik) zacząłem lac castrol 2t mineral(cena za litr 29zl) wczesniejszy olej mixol i niewiem jeszcze czy to wina oleju ale moto mi przerywa na wys obr sie dławi a na mixolu bylo wszystko ok wniosek: mnie wszystko co drogie musi byc dobre Odradzam zdecydowanie ten olej!!!!

 

To raczej nie wina oleju. tylko jakiś zbieg okolicznosci. Wszytko chyba jest lepsze od mixola. A castrol R2 i motul 800 i 600 to są sprawdzone oleje przez uzytkowników jak i zawodników. W motocrosie i rajdach enduro w 2T używają tylko tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kupieniu moto wyjezdzilem po prostu tamten olej prawie do zera kontrolujac czesto jego stan i nie dopuszczajac do zapowietrzenia sie. Gdy bylo juz go na prawde bardzo malo, wlalem swoj olej i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze teraz nie moge wlac tego syntetyka ? Chyba 1/2 syntetyk Motula nie robi jakis syfow zeby trzeba bylo rozbierac silnik, tak jak mixol

mówiłem do papy a nie do ciebie ;) chodzi mi o to ze po orlenie zostaje syf (nagar) który olej syntetyczny rozpuści i zatrze silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po prostu zlales stary olej z dozownika i wlales R2 ? Czy rozbierales silnik ?

 

Ja rozbierałem silnik i przy okazji pozbyłem sie nagaru. A co do orlenu to naprawde go dużo zostawia. Na jescze nie dotarym silniku po zdjecu cylindra tłok był w nagarze.

Dozownika nie używam bo jakoś w niego nie wierze on jest dobry do zblokowanych sprzetów a nie do takiej jazdy jak moja. Więc wlewam olej do benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...