Skocz do zawartości

Strzela w gaźniki Bandit1200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co może być przyczyna strzelania w gaźniki?( nie jeden, ale wszystkie cztery naprzemian)

Bandit odpala bezproblemu na zimnym i ciepłym silniku.Są sporadyczne strzały na wolnych ale przy dodaniu gazu zaczyna jakby przerywac i ma nierówne obroty.Przy tym prycha w gaźniki różnie.

Dodam ze to model 2005 z czujnikiem położenia przepustnicy.Miał przelot yoshimury ale zmieniłem na seryjny ....

Czy istnieje szansa na manualne ustawienie zapłonu? Silnik jak na olejaka b.szybko sie nagrzewa-czy ma tak być?...ma przebarwione kolanka wydechu.Może coś z zapłonem??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpala dobrze na ciepło to luzy nie są za małe . Po kompresji tego nie stwierdzisz .

Zrzuć dekiel na głowicy i na impulsatorze , tam przeważnie znajdują się oznaczenia . Mogą tez być na kole magnesowym wówczas mozna podejrzeć przez otwór inspekcyjny (jesli jest ) .

Dwa lata przelatałem GR650 z przestawionym własnoręcznie rozrządem(nie ta kreska na impulsatorze ) , tez prychał czasami w wydech i w airbox , po ustawieniu w dobrym miejscu problem ustapił natomiast zauwazyłem spadek mocy w górnym zakresie i wzrost w dolnym /średnim co mi już mniej odpowiadało :D :P

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem pojawil sie nagle?

Moto sprowadziłem.Odpalony był na chwile poniewaz miał pękniety dekiel impulsatora i przy odpaleniu walił olejem. Chodził to brałem.

Teraz wszystko nowe pozakładane i dopiero zauważyłem prychanie w gazniki.Moto miał załozony przelot yoshimure ale zmieniłem na oryginał ponieważ od upadku tamten był pogięty.Filtr powietrza ma standardowy.Zauważyłem że ma przebrwione kolektory na zółto -gdzieniegdzie fioletowo.Myślałem że to wynik założonego sportowego wydechu...

Dodam że piec w moto jak na olejaka bardzo szybko sie nagrzewa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...