Skocz do zawartości

brak iskry honda cr 125 2001


Rekomendowane odpowiedzi

 

impulsator mierzyłem na 200, i niebieski i biały na 200, nic nie zmieniane, a o to i zdjecia jak co mierzone, coś źle robie? poprawcie mnie. jestem zielony w elektryce ;s

 

mierzyłem impulsator , nastawionym miernikiem na 2000 , raczej o taki pomiar ci chodzilo, stała liczba, 233 ohm jest na impilsatorze, mierzonym tak jak na ostatnim zdjeciu, na ostatnim zdjeciu mierzony jest 200, wiec gdy dotykałem do immpilsatora, ponownie spadalo do liczby 1 ;D i tylko z impulsatora otrzymuje pomiar. z innego kabla nie idzie, chyba ze też coś źle robie, powiedz mi co jeszcze mam Ci zmierzyć, jutro raczejw stawie zdjecie zza magneta. to tak jak mówie, mów co mam mierzyć, ja pomierze , i moze jakoś pomożecie mi ;P może spotkamy sie kiedyś na zawodach to się odwdzieczę ;D

 

 

 

 

impulsator masz ok.Uzwojenie mierz w pozycji 200 ohm na mierniku i jeśli nic nie pokaże, to jakiś kabel mógł puścić,miernik do doopy, albo mechanik ci uzwojenie podmienił :biggrin:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli uzwojenie.zostało podmienione/ Uszkodzone, da się to.naprawić? Bo kabelek.raczej wiem.ze.się da ;D

http://www.cyklo-motorelektryk.pl/

 

a najlepiej kup sprawną używkę, na aukcjach jest tego trochę

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyklo-motorelektryk.pl/

 

a najlepiej kup sprawną używkę, na aukcjach jest tego trochę

a mógłbyś mi podesłać pasującą? bo jestem zielony i nie wiem czy pasuje co czy nie.. sorki ze az tak snie znecam nad wami ;D

 

 

zdjęcie :

 

http://pokazywarka.pl/0cwihe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś mi podesłać pasującą? bo jestem zielony i nie wiem czy pasuje co czy nie.. sorki ze az tak snie znecam nad wami ;D

 

 

zdjęcie :

 

http://pokazywarka.pl/0cwihe/

 

Zrób pomiar uzwojenia jak to opisałem w poście #16. Może masz dobre...

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie jutro tutaj, lewy dolny róg jest taki sam stator . 400 zł sobie spiewa, ale bede próbował jakoś targowac,bo za uzywke 400zl to juz wole se nówke kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń jeszcze do "cyklo".

Przezwajali mi cewki w dużym enduro 4T i hulają aż miło.

Śmiało mogę przyznać,że zrobili to trochę lepiej niż fabryka.

Zapłaciłem 3 paczki za 3 cewki

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń jeszcze do "cyklo".

Przezwajali mi cewki w dużym enduro 4T i hulają aż miło.

Śmiało mogę przyznać,że zrobili to trochę lepiej niż fabryka.

Zapłaciłem 3 paczki za 3 cewki

zadzwonie, zapytam się. a jak to jest? tam gdzie otuliny nie mam to beda mi to przezwajać? czy całą tą cewke? i nie zaleznie )moimi słowami) tego do nawiajania jest to za jedną cewke zaplace 100zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie, zapytam się. a jak to jest? tam gdzie otuliny nie mam to beda mi to przezwajać? czy całą tą cewke? i nie zaleznie )moimi słowami) tego do nawiajania jest to za jedną cewke zaplace 100zl?

nie wiem jak to będą robić,ale na pewno dobrze.

Zadzwoń,będziesz wiedział ile będzie kosztowało

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...