Skocz do zawartości

jakieś fajne moto do ok 500 ccm ??


Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje moto ale nie mam na celowniku konkretnego modelu... macie jakieś pomysły co do motocykla na początek ?? z pojemnością ok 500 cm lub mniej za ok 10 tyś ?? tylko nie gs 500 e bo już mi sie znudziło bo wszedzie o nim piszą itd. moto żeby było raczej sport lub turystyk ale nie naked jakos tak owiewki mi sie podobają

 

dzięki pzdr dud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Ja bym stawiał na jakiegoś czterosuwa.

 

Bandit 400,CB 500,ER 5,lub Diversion 600,a jeżeli wolisz coś plastikowego, to może Kawa ZXR 400? :mrgreen:

 

Pozdrawiam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwage na Kawasaki GPZ500.Lepszy od CB500 bo ma owiewki jak lubisz i jest od niej tańszy.Lepszy od ER5 bo ma owiewki i o 10 koni więcej. Silniczek jak marzenie,chłodzony cieczą,sześc biegów 60kucyków.Moto typowe z dobrym silnikiem i przyzwoitymi osiągami.

Diversion 600 bedzie cięzszy no i jest chłodzony powietrzem. Poza tym ma małą owiewkę.

 

Nie pchaj sie tylko w mało typowe 2-suwowe 125 typu Cagiva,Aprilia, Derebi,itp "wynalazki" (sorki dla właścicieli tych rumaków :oops: )

GPZ to już inna klasa....

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo już nie za tak całkiem długo bede robił prawko i bedę się przesiadał z 50 ccm na coś większego

 

1. czy coś nie tak z tymi 2 suwami :? ?

2. czy duża jest różnica między 500 ccm a 125 ccm w prowadzeniu itd. ?? (bo różnicę w cenie widzę :buttrock: )

bo nie chce sie zabić na samym początku...

 

sorka za takie dziecinne pytania. ale to dla mnie w miarę ważne...

 

pzdr i dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigacz 125 to jak samochód rajdowy 900 :mrgreen: Żeby to chciało jechac musi byc mocno piłowane a to nie wpływa dobrze na trwałość.Mała 125-ka prowadzi sie zdecydowanie lżej niz "500" Z tym że wszystko jest mniejsze,lżejsze, cieńsze i mniej "dorosłe" Jeśli przesiadasz sie z jakiejs 50-ki a masz dostatecznie duzo oleju w głowie (tzn pod korek) :buttrock: to nie powinno byc kłopotu z maszyna klasy 500.Druga sprawa że kupisz moto 125 a po góra jednym sezonie bedziesz rozglądac sie za czyms wiekszym.

Ja bym wolał 500 ale z umiarem kręcic prawą rączką :mrgreen:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraw sobi Hondę XBR500. Moto ma jeden cylinder z czterema zaworkami regulowanymi śrubką. Tanie w eksploatacji i niezawodne. Osiągi sa przyzwoite-44KM i jakiś max przy 180 km/h ale na pierwsze moto idelany. Poreczny, nieduży ale za to na światłach rzadko nie jesteś pierwszy. Jeżdżę już drugi sezon i poza olejem i szczękami hamulcowymi nic nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debilem nie jestem :mrgreen: mam respekt do manetki gazu więc 500 ccm to dobry wybór

bo jak bym chciał 125 gdzieś w trase w 2 osoby i jakis bagaż to tragedia.....

 

poszukam jeszcze czegoś we włoskich moto

 

dzięki i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym chciał 125 gdzieś w trase w 2 osoby i jakis bagaż to tragedia.....

Czy nie lepiej i taniej kupić jakąś 250-tkę (etz 250/251) albo Jawę 350? Na trasie sprawują się o wiele lepiej niz 125, więcej załadujesz, bez przeciążania silnika lecisz z V przelotową ok. 90 km/h :buttrock: . Po co się pakować w 125, która musi być kręcona o wiele bardziej niż etz? (sorry właściciele 125)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje moto ale nie mam na celowniku konkretnego modelu... macie jakieś pomysły co do motocykla na początek ?? z pojemnością ok 500 cm lub mniej za ok 10 tyś ??

 

Czy nie lepiej i taniej kupić jakąś 250-tkę (etz 250/251) albo Jawę 350?

 

Mając 10 tys; to chyba lepiej sobie darowac i 125 i "jakąś" etz. Za tą kwotę z pewnościa kupi niezły motocykl czterosuwowy o pojemności 400-500 cm.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...