Skocz do zawartości

Kawasaki klr 600.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w weekend jadę kupić Kawasaki KLR 600 do remontu. Chciałbym dostać od was kilka wskazówek. Na co zwrócić uwagę na głowicę ? Sprzedawca mówił ze minimalny luz jest na wałkach rozrządu i dodał że nie zna się na tym, ale może to być luz montażowy.W okolicy nie mam żadnych mechaników. Chciałbym się spytać czy ten silnik jest "prosty" ? Jakieś tam mam pojęcie o silnikach 4t (bawiłem się kiedyś w rozbiórki silnik chińskim w 4t). Ile taka Kawasaki ma mocy? słyszałem ze około 45. Co możecie powiedzieć o tym crossie ? jak spisuję się np. w lesie ? Proszę o sensowne odpowiedzi, z góry dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy ma wystarczająco.

 

Myślę, że przesadziłeś z tym 3-4k, choć z drugiej strony nie wiem co jest do roboty. Musi pojechać, ktoś kto się zna. Za ile chce sprzedać? Choć myślę, że do tych 3k może dojść(głowica, wałki, tłok, szlif, łańcuch rozrządu o uszczelkach i innych rzeczach nie wspominająć), nie brnąłbym w to, jeśli nigdy nie grzebałeś i nie wiesz na co zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałki zatarte ,pierścienie zatarte = kupujesz piec na chodzie :D Same sie nie zatarły , smarowanie zdechło. Jesli ma iskre to jescze pół biedy ale jesli nawet tego nie sprawdzisz to brałbym tylko do nauki mechaniki albo na złom.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podepnę się

 

Jaka jest masa Kawasaki klr 600 z 1990r. bez i z paliwem ? jest ktoś w stanie odpowiedzieć, to co jest wypisane na niektórych stronach z danymi lubi wprowadzać w błąd, ciekawi mnie jeszcze wysokość siedziska, czy przy wzroście około 172cm ten motocykl będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...