Skocz do zawartości

Siedzenia do Choperków


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A nie chcialoby Ci/Wam sie wymodelowac bazy siedzonka podczas zimy z kartonu? Potem do wyboru: przenosimy model na blache lub za pomoca zywicy i maty szklanej zamieniamy szablon w produkt gotowy do podrzucenia tapicerowi. Oszczednosc finansowa jest rzedu x10, a jaka zabawa w grazu! Jesli okazecie minimum zainteresowania, przesle zdjecia tego, co zrobilem do Virago 535. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z tym stwierdzeniem "jeśli profesjonalne siedzenia to tylko werson" to bym taki pewny nie był tym bardziej, że podobne siedzonko (jakościowo) wyprdukowałem w garażu, bez wiedzy na temat tapicerowania ....

P.S. Jak chcesz się reklamować to rób to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, jesteś uzdolniony.

A tak na marginesie:

- możesz zrobić siedzenie w jednej z 6 twardości, aby dopasować go do swej wagi?

- możesz zastosować jedną z 10 faktur powierzchni skóry?

- masz wybór z pośród 50 kolorów?

- wyhaftujesz logo i obszyjesz brzegi ręcznym ściegiem ozdobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę bawił się w dowody z Tobą. Chcesz się reklamować to się raklamuj, ale daj sobie luz na tym forum. Jak ktoś bedzie zadowoly z Twoich usług to napewno napisze o tym, a to najlepsza reklama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto opinia z forum:

Pawel M-T

 

Visitor

 

 

 

Wiek: 35

Dołączył: 07 Sty 2005

Dni na forum: 69

Posty: 13

Skąd: Ostrów Wlkp.

 

Wysłany: 04-03-2005, 19:14 Temat postu: Odebrałem kanape ...

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam - jestem winien dokończenie historii mojej kanapy.

 

Wykonywałem usługę w Firmie Werson - jestem bardzo zadowolony. Robiłem generalny remont dwupoziomowej kanapy z oparciem od Kawasaki z roku '83 - tzn. prostowanie stelaża, wymiana gąbki i co najważniejsz wymiana poszycia - ale uwaga z pikowaniem tak jak na oryginale. Efekt końcowy poprostu SUPER !!!

 

ZDECYDOWANIE POLECAM

_________________

Z turystyczno-motocyklowym pozdrowieniem !

 

Powrót do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...