Skocz do zawartości

KTM EXC 250 - klocki hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

pisze w imieniu mojego chlopaka - jak w temacie mam pytanie:

czy istnieja tansze zamienniki klockow hamulcowych do KTM EXC 250 i gdzie je mozna kupic w Krakowie?

U dealera kosztuja od 70 do 115 pln w zaleznosci od twardosci. Czy mozna dostac taniej i jakiej jakosci sa zamienniki?

Jeszcze jedno - oryginalna tarcza hamulcowa na tył kosztuje 260 PLN - czy istnieje tanszy zamiennik i gdzie go mozna kupic?

Z gory dzieki za pomoc - bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi, bo sprawa jest pilna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 80zł możesz kupić bardzo dobre klocki Ferodo SinterGrip, albo za 60zł GoldFren ale trudniej je dostać. (mówie o klockach na tył). Nie kupuj przypadkiem Ferodo Platinium bo ci starczą na 2 godziny. A co do tarczy to nie wiem czy tańszą znajdziesz bo 260zł to raczej normalna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady - wczoraj kupilismy caly "zestaw" w Riderze w Krakowie - klocki, tarcze (byla cienka jak kotlet w barze mlecznym juz) i nowego mitasa C12 (chcielismy C10, ale juz nie bylo :-().

Acha i maly OT: ja przy okazji odebralam sobie zestaw naprawczy do lag amortyzatora (4 tuleje i 2 simmeringi) za 260 PLN i ... w sumie to byl niepotrzebny wydatek, bo okazalo sie, ze nie mam luzow na zawieszeniu tylko wydawalo mi sie :twisted: Czyli jestem przewrazliwiona na punkcie mojego Kazia, a czesci poczekaja na moment kiedy rzezcywiscie beda potrzebne - oby to dluuugo nie nastapiło :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...