Skocz do zawartości

Zaczynam powoli szukac dla siebie ST (xtz750)


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spili,aftysowi chodziło o Super Tenerę (ST)

;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftys6 - jakieś wymagania? Turystyk, czy do orania? Wymagania odnośnie roczników, przebiegu?

Pytam, bo delikatnie rozważam przesiadkę na jakiegoś litra... np Varadero 1000.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftys6 - jakieś wymagania? Turystyk, czy do orania? Wymagania odnośnie roczników, przebiegu?

Pytam, bo delikatnie rozważam przesiadkę na jakiegoś litra... np Varadero 1000.

 

delikatnie rozważył. znaczy pewnie będzie robił od jutra miejsce do parkowania :cool:

 

znaczy jakby coś, to polecam sprzęt od Bigboya, bo ostatni tak utrzymany i doinwestowany motocykl jaki widziałem, to było ducati Sihai, które poszło z naszego garażu. kupił, rozłożył w warszacie na części, pomalował od zera, doposażył ile wlazło i... zmienia. do orania byłoby szkoda

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciii... miejsce dopiero jutro.... ale mówię Ci... pomarańczowa zaraza dopadnie każdego... obiecuję, że jak będę wracał to usłyszysz jutro te pomarańczowe 100 koników ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jestem

Ja też będę celował raczej w niższą półkę cenową.

Zależy mi tylko na stanie technicznym i bezwypadkowości (mam na myśli że nie ma 2 rys, np po pociągu).

Mam wizję, dość specyficzną dot turystycznego enduro, więc nie chcę pchać się w wizualnie odpicowane cacko bo i tak je będę musiał popsuć i zrobić pod siebie ;)

Bigboykr, może kojarzysz tą tnerkę z jakiegoś forum itd ??

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-750-super-tenere-CID5-ID4w9aT.html#661c0b8ca2

 

Jak znajdę chwile to chcę wpaść ją obejrzeć na dniach, wizualnie wygląda na oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kwotę mogę ogołocić swoją z dodatków i gratisów i Ci sprzedać pewnego (mojego) sprzęta :)

Jak ma być tanio to szukaj czegoś do 5 tys. Za 7 to się nie kalkuluje. Naprawdę!

Ta z ogłoszenia. Malowanie chyba ok (nie sprawdzałem z rocznika), na forum XTZ też jej nie widziałem. Jak poprosisz sprzedawcę o lepsze zdjęcia to możem zerknąć.

edit:

ciekawe czym kolektory pomaział i czy to się nie spali?

Edytowane przez bigboykr

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kwotę mogę ogołocić swoją z dodatków i gratisów i Ci sprzedać pewnego (mojego) sprzęta :)

Jak ma być tanio to szukaj czegoś do 5 tys. Za 7 to się nie kalkuluje. Naprawdę!

Ta z ogłoszenia. Malowanie chyba ok (nie sprawdzałem z rocznika), na forum XTZ też jej nie widziałem. Jak poprosisz sprzedawcę o lepsze zdjęcia to możem zerknąć.

edit:

ciekawe czym kolektory pomaział i czy to się nie spali?

Ano wlasnie.

O foty prosilem to obiecywal wyslac a jakos ich nie widze, zapraszal na ogledziny.

Ciekawe czy zembatka zdawcza siedzi prawidlowo czy juz poglutowana, bo i przed takimi przypadkami kumpel mnie przestrzegal.

Znalazlem dosc fajny egzemplarz w bialej podlaskiej, bede tam za tydzien to zewrkne, a i cena niska.

 

Nie chcepchac sie w full opcje bo i tak kuferki np musze wywalic, na gmole mam swoja wizje a i z reszta wyposazenia zechce pokombinowac.

Pewien czas temu nabylem oryginalne aluminiaki USA NAVY i czekaja na strychu, w celu zaszczepienia ich na moto jako boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z zębatką to różnie może być. ale ponoć da się z tym coś zrobić.

Jak nikt rozsądny nie zgłosi się po moją w komplecie to posprzedaję wszelkie graty i dodatki osobno. Jak sobie zrobiłem szybką kalkulację to lepiej na tym wyjdę niż sprzedając w komplecie jak obecnie :)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie może zrobię z devilka. Przeglądając oferty widzę że czy gołą czy z dodatkami to podobnie stoi.

Wiec jak będą marudzić to puszcze deflektroyi inne graty na forum NTV a sam motocykl goły jak z fabryki wyjechal.\

Taka mentalność naszych rodaków, byle najtaniej - ale widże że i to się już powoki zmienia na lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...