Skocz do zawartości

Audi A4 B6 1.9tdi 130KM z 2004 roku


Nico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Przecież na FM wyznaje się tdi a swoje stwierdzenie opieram o inne fora, i jakoś mało kto pisze że te silniki to porażka.

To może pisz na podstawie własnych doświadczeń, a nie na podstawie innych forów.

 

 

Kivi, jasne że wszystko się zużywa. Bez sensu jest jednak porównywać nowe auto do starego; lepiej jedną kupę złomu do drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko one powoli zaczynają mieć dość i nie są juz tymi samymi co 10 lat temu. Są juz lepsze silniki.

Wszystko ma swój koniec, a ta technologia komukolwiek dziękować nie jest juz rozwijana:)

 

Spoko myślałem że porównujemy silniki z tego samego okresu.

 

To może pisz na podstawie własnych doświadczeń, a nie na podstawie innych forów.

 

 

To po co całe to gadanie. Jest tu pare kumatych gości to pytam, czy jak na swoje czasy Jtd to był udany silnik czy kibel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ale dla mnie argument że 105-konna skoda dojechała do 640 kkm, jest z pogranicza ociężałości umysłowej.

Moja dojechała do 550 przed sprzedażą. Pół miliona kilometrów zgrubsza bezawaryjnej jazdy nie może swiadczyc o niczym innym jak o niezawodności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi - to może jakieś konkrety jak dla "ociężałego umysłowo". Podaj przykłady innych równie dobrych silników z tej samej epoki i w podobnej cenie...

 

I nie "dojechała", a dalej jeździ - i to całkiem sprawnie...

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonhart a tu się mylisz, Octavkę biorę ostatnio pod uwagę ale II RS z 2.0tdi 170km, znowu dwie osoby mi zrobiły mętlik w głowie , że ponoć 2.0tdi 170km jest duzo bardziej udane niż 140 ... a V70 d5 też jest na liście, najlepiej 185km i 6 biegów ale o to ciężko ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche smutek , a Ojciec wymienił ten jak to nazwać "popychacz" - napęd pompy oleju? Bo niby sprawa wygląda tak, że napęd pompy sie rozlatuje , pompa nie podaje oliwy i nieszczęscie gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...