Skocz do zawartości

Poterzbuje pomocy kogoś , kto ogarnia :D


Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! A więc tak, w październiku 13' zdałem A1 i teraz nadszedł czas na zakup moto. Mam do wydania ok.6 tyś... Szukam czegoś co będzie nadawać się do jazdy po lesie (sporadycznie) i na asfalt (tutaj prawie codziennie od maja do września). Chciałbym żeby podczas tych wypadów do lasu było czym pojechać i to jest główne kryterium przy wyborze ;D Jeśli możecie to pomóżcie. Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej kategorii możesz wsiadać na max 15-sto konne maszynki.

 

Na początek może Hondę XR 125-miałem dwie we władaniu i za każdym razem chwalę i polecam,bo nigdy nie miałem problemów

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 125 , zbiegnie ci na ciuchy, ewentualne podremontowanie. Na pewno będzie bardziej paliwożerna od takiej XR 125 ale da więcej zabawy. Części tanie i łatwo dostępne. Tania w utrzymaniu. Wg mnie najlepszy wybór na pierwsze moto w teren jak i na szutry czy nawet miasto. Jest ich pełno, łatwo kupić, łatwo sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokowana ma mniej niż 15KM.........

 

a pozatym już nie przesadzajmy z tą poprawnością polityczną , grunt co jest w dowodzie i tyle .......

 

moja crm miała w dowodzie 11kw czyli się mieściła na A1 :D

 

u kumpla w dt w polu moc miała nic nie wpisane, :D sporo sprzętów sprowadzonych z niemiec było zablokowanych (frycki boją się mocnych motórów chyba ) moja xr600 ma 15kw w polu moc bo tyle było w briefach i była do tylu zdławiona (masakra przecież to miało osiągi dt 125 z tymi blokadami , co za kraj :D )

 

a jak ktoś chce być do bólu legalny i poprawny politycznie to wszystkie 125 2T jeśli są blokowane mieszczą się na A1 , i blokowany i tak jedzie lepiej od 125 4T......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...