Skocz do zawartości

Cynkowanie elementów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jeśli to zły dział to z góry przepraszam :) mam pytanie dotyczące cynkowania elementów mianowicie amortyzatorów tylnych , czy podczas cynkowania może dojść do uszkodzenia elementów , tłoka czy czegoś innego . Pozdrawiam :) jeśli ktoś zna temat to proszę o jakieś informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie dojdzie do uszkodzenia tłoka- pod warunkiem że rozbierzesz go na części pierwsze :) Nikt ci go w całości do takiej kąpieli nie zapakuje i nie poklepie po ramieniu że będzie dobrze. Musisz go kompletnie rozbebeszyć i cynkować tylko to co potrzebne.

Edytowane przez ventura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prześle od razu dwa zdjęcia :biggrin: został przyśnięty na kolor cynk , chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał :) a chce rozebrać na części pierwsze bo chce dać je do cynkowania ogniowego , by była trwała powierzchnia , jest blisko mnie firma która chromuje części lecz tylko dla firm , nie dla szaraków :sad: więc chciałbym je ocynkować :wink:

 

post-71017-0-40042400-1393577842_thumb.jpg

post-71017-0-16969400-1393577852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest część do tego czegoś co masz w stopce ? Jeśli tak to gwarantuje jednorazowosc i koniecznsć zakupu drugiego amorka z niezniszczonym chromem . Nikt w cynkowni ogniowej nie wsadzi ci do pieca części która ma oleum w środku bo to po prostu zamieni się w granat ręczny .

Normalnie sprężyne ściągało się od góry , trzeba ją było ścisnąc i usunąc podkladkę blokującą , zresztą jeśli pod sprężyną tam gdzie wchodzi bolec nie masz nakretki lub czegokolwiek co mogło by dac się zdemontowac to parz pierwsze zdanie - rzucić za psem najlepiej razem z całym tym "pseudocyklem" .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...