Skocz do zawartości

Tuning optyczny piaggio zip 1996


piaggiozip1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam piaggio zip z 1996r i chce go stuningowac optycznie bo wygląda troche kijowo teraz wygląda mniej więcej tak jak na zdjeciu tylko kolor bo to nie zdjęcie mojego skutera tyle że u mnie podłoga jest czarny z połyskiem i owiewka nad swiatłem jest czarna skuter tak wygląda już po malowaniu.Dać mu jakieś naklejki czy nie mam zamiar malować felgi prawdopodobnie na czarno i zkładać neony zielone czy to dobry pomysł oraz przyciemnić czerwone swiatło z tył przyciemniać kierunkowskazy czy nie?Mam zamiar ściągnąc jeszcze błotnik i to na czym zamocowana jest tablica (plastikowe) by fajnie to wyglądało a do tego audio w schowku.Chce poznac wasze zdanie na temat tego co tu jeszcze zrobić i czy wszystko będzie ok jak to zrobie wiem kolor szału nie ma ale tak wyszło jakoś przyjme wszelkie słowa krytyki.

post-74840-0-39200500-1392582449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam piaggio zip z 1996r i chce go stuningowac optycznie bo wygląda troche kijowo teraz wygląda mniej więcej tak jak na zdjeciu tylko kolor bo to nie zdjęcie mojego skutera tyle że u mnie podłoga jest czarny z połyskiem i owiewka nad swiatłem jest czarna skuter tak wygląda już po malowaniu.Dać mu jakieś naklejki czy nie mam zamiar malować felgi prawdopodobnie na czarno i zkładać neony zielone czy to dobry pomysł oraz przyciemnić czerwone swiatło z tył przyciemniać kierunkowskazy czy nie?Mam zamiar ściągnąc jeszcze błotnik i to na czym zamocowana jest tablica (plastikowe) by fajnie to wyglądało a do tego audio w schowku.Chce poznac wasze zdanie na temat tego co tu jeszcze zrobić i czy wszystko będzie ok jak to zrobie wiem kolor szału nie ma ale tak wyszło jakoś przyjme wszelkie słowa krytyki.

post-74840-0-80791500-1392642069.jpg

Edytowane przez piaggiozip1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzaj tematów. Rób jak Tobie się będzie podobało i żeby w razie wypadku ubezpieczyciel nie miał podstaw do zwolnienia z odpowiedzialności, bo wg mnie na tą chwilę wygląda beznadziejnie a po zmianach będzie wyglądał beznadziejnie ale drożej.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze dawno temu tez bylem w Twoim wieku i tez mialem takie glupie pomysly to Ci podpowiem co zrobic, zebys za pare lat nie wstydzil sie swoich zdjec :)

 

Jakikolwiek tuning optyczny skutera to niesamowita wioska, a w szczegolnosci neony. Jesli chcesz cos zmienic, to maznij go na czarny mat calego, poloz ryfle pod buty i dodaj naklejki biale lub czarne w polysku. W normalnym wypadku znosne jest jeszcze zdjecie plastikow z kiery, ale w Twoim przypadku ze wzgledu na lokalizacje lampy to niemozliwe.

 

Pzdr :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi już troche kasy na kolejne malowanie nie wiem czy nie zrobić tak by zrobić go do stanu by nie byo że jakiś najgorszy skuter w mieście a w zimie zoribł bym go na czarno tylko podpodziedz co zrobić by wygładał fajnie z tym zielonym jutro moze wstawie zdjecia jak wygląda u mnie ten skuter dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...