Skocz do zawartości

yamaha rz 250 naprawa


wysepka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz mam chyba co mu jest , za dużo paliwa dostaje chyba ;d niedługo sprawdze ! :D pytanko mam , wiecie jakie może świece będą dobre do tej yamaszki bo te co siedzą nie wiem czy są odpowiednie i kupić takie same czy jakieś inne ;d nigdzie nie moge znaleźć jakie mają być ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ref

Pytanie sama nie odpala , dopiero jak wleje się po strzykawce benzyny w gaźniki to odpali pracuje na dwóch cylindrach ładnie się wkręca po chwili jeden cylinder gaśnie i jak włączę ssanie to znów na dwóch cylindrach pracuje ! Pytanie bo moto strasznie kopci na biało , i olej w skrzyni jest biały ma to jakiś związek z tym ze jak wcześniej pisałem to na luzie normalnie ładnie się wkręca a jadąc nie ma juz mocy . Słaba kompresja czy ma to coś związek z tym ze kopci i chyba płyn się dostaje do skrzyni ( wkoncu chyba temu jest biały ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że jak motocykl dobrze się kręci tylko na luzie a podczas jady prawie mocy nie ma to czy to wina słabej kompresji czy tego że (chyba) uszkodzony jest uszczelniacz bierze olej kopci do oleju dostaje się też płyn chłodniczy bo olej jest biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ubywa w ogóle płynu chłodniczego ??

 

pomiar kompresji to 15 min , jak nie masz miernika zaprowadź ją do warsztatu postaw na stół lubelską wiśniową i ci zmierzą -ważne żeby pomiar robić na zimnym silniku i otwartej przepustnicy i drożnym filtrze powietrza i wydechu.......

 

 

po pierwsze ludzie -przestańcie szukać dziury w całym i że 2T zimna dymi

moja crm zimna dymiła tak

 

pozatym nic się nie działo jak się nagrzała chodziła normalnie i przestawała dymić , dym był bardziej szary niż niebieski ale wody nie ubywało nawet mililitra......

 

jak chcecie żeby nie dymił kupcie sobie 4T albo skuter elektryczny....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałeś chyba jak ta dymi :D pozatym pracująć z 10-15min tylko troche przestała dymić ale nadal mocniej niż u Ciebie :D wgl jak ją na zimnym odpaliłem po tym jak stała całą zimę to w garażu siwucha ze nic prawie widać nie było :D



mam jeszcze am6 więc wiem że na zimnym powinnien dymic ale nie az do takiego stopnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...