Skocz do zawartości

Kawasaki KLX 300 ocena, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje drugiego motocykla enduro dla siebie i napotkałem się na coś takiego:

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kawasaki-klx-300-r-CID5-ID4Lsjf.html#3aa042c002

Co sądzicie i czy za taką cenę to nie będzie jakaś mina? Jak z awaryjnością tego motocykla?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dobre motocykle, lekkie zwinne, zawias niezly, wykonanie poprawne. Mialem klx650r, dobrze wspominam. Bywają problemy z zamiennikami niektorych częsci, orginaly drogie jak diabli, silniki są skomplikowane, jeśli kupisz zapuszczony egzemplarz to remont będzie drogi. Ten z linka jest chyba bez papierów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o klx to tam silnik ma pracowac bardzo cicho i miękko, najwiekszą bolączką przynajmniej w 650 byla głowica i wałki, zwłaszcza wydechowy i jego deko, pokrywa zaworów byla tam mocowana na 3 srubki , mozna ją zdjąc przy zakupie i obadac wzrokowowo wałki i panweki głowicy (bez rozpinania rozrządu), bo jak to będzie do roboty to masz taką samą lipe jak w dr

 

mając ok 5K i szukając enduraka 4T ktory nie jest zbyt drogi w utrzymaniu patrzyłbym przede wszystkim na lc4 400/620(kapryśny ale w praktyce bardzo twardy sprzęt) , xr600(ciezko kupic dobrą w tej kasie, ale da się i wtedy masz moto na lata), w ostatecznosci klx 300/650 i dr 350 inne dr to zupełna kicha, klx 300 jest niezwykle lekki, nawet współczesne wyczynówki tej pojemnosci mają porównywalną wagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade obczaić tego KLX zobaczymy co to warte jest



No właśnie wróciłem i KLX wydaje się być w porządku, brudny ale silnik suchy bez wycieków tak samo jak zawieszenie, chodzą płynnie oba amorki. Właściciel mnie ucieszył bo w połowie 2013 regulowane były zawory, robione przednie zawieszenie, nowe tarcze sprzęgła i łańcuch rozrządu (stare części mi pokazał). KLX nie ma papierów co mnie jakoś średnio interesuje ale zaciekawiło mnie to że nie ma stacyjki ani nic, jest jak typowy cross czyli wyłącznik zapłonu, licznik KM i włącznik świateł tylko jest nic poza tym, gość powiedział że takie wychodziły te wersje R. Napęd w dobrym stanie jedynie przednia opona do wymiany tylne 50%. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...