Skocz do zawartości

SUV z dieslem do 25000pln - propozycje


FhissT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec znudzony osobówkami i wysokimi krawężnikami rozgląda się za czymś troche wyższym. Problem w tym że ani ja ani on nie mieliśmy za wielkiego doczynienia z pojazdami typu suv. Cholera wie co sie sypie a co nie, jakie modele to kible?
Pod uwage bierze Rav4 2.0D, Kia Sorento I lub Sportage II, Jeepa Cherokee (nie grand), mniej wiecej to jest w zasiegu cenowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mitsubishi Outlander-a, poj. 2.0 benz. Jeździłem 2 lata bez ŻADNEGO PROBLEMU. Zimowe zaspy nie były w stanie mnie zatrzymać :biggrin:

Jeśli patrzysz na spalanie,to każdy suv więcej "łyknie"od zwykłej osobówki za sprawą napędów i masy.

Jeśli rocznie robicie duże przebiegi,to diesel będzie lepszy.Jeśli zaś robicie mniej jak 15 tys. rocznie to polecam benzynę.

 

Za kasę jaką chcecie przeznaczyć na zakup znajdziecie poczciwe egzemplarze Outlander-a

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xc70 to nie suv tylko wielka, długa płaska krowa :) przy tym całkiem przyjemna.

Jak xc70 to i audi a6 allroad wchodzi w grę.

Z wymienionych:

Rav 4: małe, telepiące się i plastikowe. Za to dość rozsądne i łatwe w odsprzedaży. Doczytaj tylko czy 2.0 d4d to nie ten sam co w Avensis, gdzie lecą uszczelki pod głowicą i tmp wymieniają na nowe.

Cheeroki: fajna propozycja. Jakość wykonania "amerykańska" kto miał ten wie. Nie kup tego z silnikiem VM tylko z crd mercedesa.

Sorento.. nie miałem, ale nawet mi się podoba i słyszałem dobre opinie.

Sportage tak, ale ten nowszy. Stary jest paskudny masakrycznie.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nissan X-Trail? Pierwsza generacja 2001-2006/7r łapie się w budżecie.

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przymierzając się do tych samochodów stwierdzam że na fajnego suva trzeba mieć więcej jak 25 tys...
małe to to, jakieś bylejakie a dać za ravke po lifcie z felernym dieslem 35 tys to trochę żal... chyba że bym był kobietą ;)

osobiście bardzo chętnie bym przytulił xc90!!
a ojcu radzę jak chce wygodny samochód wielozadaniowy ...sharana/alhambrę (może go usterki nie zjedzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...