Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z odpaleniem FZ6 ;/ motorek jest po składaniu do kupy a przed rozebraniem palił git.Wszystkie kable są podłączone i nic nie zostało luzem. Iskry nie ma i wachy nie podaje ;\ wcześniej nie było problemu.. od razu mówię że moto był lekko bity i brakuje licznika i plastiku w kluczyku.Ma to jakieś znaczenie ? wcześniej też nie było i palił więc nie wiem czemu teraz jest inaczej,pomocy koledzy go już nie wiem co robić... ;(

ps.pompa paliwa chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym pomyśleliście ale ja pytam jak człowiek jak mam odpalić mój motocykl gdzie mam ulamany plastik na kluczyku i sam "rdzeń" po wypadku został mi. No nie wiem,może ktoś umie zrobić jakiś kluczyk na wzór oryginału czy trzeba instalacje wymieniać ?

od razu wspomnę że w serwisie YAMAHY za tzw, surowe kluczyki zaśpiewał mi 1500zł a zaprogramowanie ich to kolejne kilka stówek.

Na allegro są instalacje kompletne ze wszystkim co trzeba lecz też krzyczą po 1000zł więc chyba nie dziwne że młody chłopak uczący się chce złożyć swoje wymażone moto do kupy za jak najmniejsze pieniążki zwłaszcza że wcześniej było dobrze moto paliło a teraz kolejny wydatek....

 

 

 

ps.Nie złodziejem do jasnej anielki.....

ps.Taka informacja wśród złodzieji pewnie już jest dawno dobrze znana,a po za tym jak się zgubi od auta klucze to procedura pewnie jest ta sama..

Edytowane przez Jasiooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...