Skocz do zawartości

Eskorta ślubna Agnieszki i Jarka - 5.10.13


Dominik D.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie narzekam.Jakość usług dalej na wysokim poziomie mimo prawie 30 lat a nie zamienił bym na nowszy model.Pomyślcie nad tym ogniskiem co by się nie rozjechać za szybko.Te śluby to i okazja do pogaduch to może by jakoś podsumował prawie zamknięty sezon. Na Godów kilka km.Młody niech się wyspowiada solidnie to i pogoda będzie.Dominik weż 5 l wachy na zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuups drażliwy temat... :laugh: Zwróć uwagę na słowa "każdy chce" a nie musi. ;)

Spokojnie Xylena, faceci muszą sobie tak pogadać ;)

Xylena zwróć jeszcze uwagę na takie znaczki :wink: - ewentualnie ;) - wtedy żartujemy :laugh:

Serwus :lalag:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo dlaczego każdy chce popełnić w życiu ten sam błąd :rolleyes: :banghead: :laugh: :laugh: :laugh:

[off topic] Z serii opowiastka przy piwie o owym błędzie (takie cool story bro).

Właśnie użerałem się z moją piękniejszą połową by pojechać w góry może jeszcze zanim śnieg je zasypie, ale jak to zwykle bywa: to głowa boli, to dziecko ma chrypkę itd itp.. Wnerwiłem się i mówię, że w sumie spoko, bo w sobotę sobie polecę na moto to może jakiegoś grilla się zrobi itd itp... w godzinę załatwiła sobie urlop, właśnie się pakuje. Siła persfazji (zapomniałem dodać iż nie przepada za mną na motorze że niby kasę marnuje itd., itp. Za chwilę jadę w okolice trzech koron. Niestety w sobotę mnie nie będzie .... Może ktoś się wybiera w tamte okolice na piwo -zapraszam:)

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino nie za wcześnie ?? Ślub o 16.30, czyli godzinka z bani i z pół godziny na życzenia, skończą o 18 :blink:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...