Skocz do zawartości

Wyjazd Polska-Czechy-Niemcy 2013


mare36ks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Na zachęte wrzucam linka do zdjęć. powoli staram się to ogarnąc i opisać. Przy zdjęciach jest lokalizacja więc mniejwięcej wiadomo gdzie co było.
Wyjazd śladem obozów koncentracyjnych i muzeów wojska, lub motoryzacji głównie. Ot taka moja zajawka ostatniego czasu.

Enjoy

https://plus.google.com/photos/111266973027545221119/albums/5906070457374721953?banner=pwa&gpsrc=pwrd1&authkey=CMDizKSpqPzjgwE

 



MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wkoncu sie udalo wszystko opisac. Zdjec sporo, ale chciałem możliwie dokłądnie oddac to co widzialem.

 

http://gdziebylmare36ks.blogspot.com/p/wyjazd-powsta-wyniku-poaczenia.html

 

Za wszelkie poprawki z gory dziekuje.

MS

Edytowane przez mare36ks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zajebista wyprawa :buttrock:

 

W wielu miejscach polsko-czeskich także byłem, w kilku byłem kilkanaście razy a nie wiedziałem, że tam takie rzeczy :)

Z tego co czytam muszę przezwyciężyć swoją niechęć do podróżowania po Niemczech.

 

A nie myślałeś żeby podróżować z namiotem? Jest o wiele prościej znaleźć nocleg, nieraz za grosze lub za darmo w naprawdę urokliwych miejscach.

 

No i nawigacja do podróżowania? No proszę cię ;)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pakujac sie namiot wzialem, ale ostatecznie go wywalilem jak juz motor rozgrzewal sie przed ruszeniem, stwierdzilem ze za duzo rzeczy zapakowalem, przekalkulowalem sobie ze duzo drozej nie bedzie a wygodniej, pokoje w hostelach, agroturystykach mozna wyrwac w cenie 25-70zl, namiot przewaznie miesci sie gdzies pomiedzy a komfort spania i brak codziennego skladania/rozkladania namiotu ostatecznie mnie przekonal.

 

lubie jezdzic z navi bo skupiam sie na jezdzie i ogladaniu widokow a nie kontrolowaniu co chwila gdzie jestem :)

Edytowane przez mare36ks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...