Skocz do zawartości

Emblemat na zbiornik paliwa Fat Boy 95th Anniversary poszukiwany


Gab.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie :) to czekam na znak :)

Sprawa wygląda następująco. Zakupiłem emblemat jednakże teraz otzrymałem maila ze sklepu, iż sprawa się przeciągnie. Były na stanie dwie sztuki ale...kilka miesięcy temu. Po prostu nie zaktualizowali strony. Jako że pieniądze także wpłynęły na konto sklepu, gość stwierdził że znajdzie ten emblemat u swoich znajomych i na pewno wyśle. Nie potrafił tylko określić czasu. Dał mi dwie opcje-albo zwraca pieniądze, albo czekam i otrzymam zamówiony towar. Zatem czekam. Aha-wszystko załatwiała siostra mojego znajomego (wysyłka po USA). Do Polski raczej by nie wysłał. Dam znać w miarę rozwoju sytuacji.

Edytowane przez Gab.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by pomyślał, że u nich też taki bałagan ;) No nic. Wiesz ja te emblematy mam - tzn jeden jest całkiem znośny, drugi zdecydowanie w kiepskim stanie. Więc ostatecznie przykleję te stare. Nawet się z ojcem śmialiśmy, że to taki akcent z prawdziwej historii tego motocykla - wszystko odnowione a tu taki dodatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Dzisiaj otrzymałem zwrot pieniędzy na konto. Gość się poddał i stwierdził, że nie zdobędzie emblematu (pewnie nie za te pieniądze). Zatem definitywnie stwierdzam, iż w sklepie nabyć się nie uda.

Może faktycznie zrobię, jak sugerowałaś-motocykl zrobiony na ideał ale z "rodzynkiem" w postaci trochę przeszlifowanego emblematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój kolega ma na zbyciu taki emblemat na lewą stronę zbiornika softa - w zeszłym roku sprowadzałem trochę gratów z USA i m. in. dla niego komplet emblematów .Prawy założył do siebie, ostatnio go pytałem to lewy to jest na zbyciu. Stan idealny. Jak by co to dajcie info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...