Skocz do zawartości

Emblemat na zbiornik paliwa Fat Boy 95th Anniversary poszukiwany


Gab.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też szukam tej samej rocznicy ale do Road Kinga (jeden mam ok a drugi od zakupu motocykla był rozwalony). Są na ebayu do oporu tylko jeszcze nie znalazłam sprzedawcy, który by chciał to wysłać do Polski. Ale jak masz kogoś w USA to do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam tej samej rocznicy ale do Road Kinga (jeden mam ok a drugi od zakupu motocykla był rozwalony). Są na ebayu do oporu tylko jeszcze nie znalazłam sprzedawcy, który by chciał to wysłać do Polski. Ale jak masz kogoś w USA to do dzieła.

Szukam od jakiegoś czasu ale nie widziałem. Jeżeli znajdziesz to podrzuć linka-bez problemu ściągnę do PL (w jednej przesyłce wyjdzie taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wieczorkiem popatrzę na to i podeślę Ci linki. Może coś znajdziemy :)

 

edytuję bo faktycznie wygląda na to, że nie ma :blink: jeszcze w lipcu było do wyboru do koloru. Może trzeba poczekać. Teraz widzę, że 100 rocznicy jest sporo.

Edytowane przez kejti08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wieczorkiem popatrzę na to i podeślę Ci linki. Może coś znajdziemy :)

 

edytuję bo faktycznie wygląda na to, że nie ma :blink: jeszcze w lipcu było do wyboru do koloru. Może trzeba poczekać. Teraz widzę, że 100 rocznicy jest sporo.

Spoko. Również wertuję różne strony. Jak trafię to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je widziałem. Cena kosmos. No może gdyby były nówki to można sprawę przemyśleć. Poczekajmy jeszcze trochę-może coś się trafi w rozsądniejszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są faktycznie, tzn wygląda jakby były

Próbuję dotrzeć do tego przez znajomego. Cena wydaje się być ok. Dzisiaj wysłałem mu linka i zobaczymy co z tego wyjdzie. Sklep nie odpisał czy posiadają tą część na stanie ale udało się "włożyć" do koszyka i wysłać zamówienie. Jak wypali to dam znać i możemy szukać do Twojej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...