Skocz do zawartości

kawasaki gpz 900 r


Gość robert73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uszczelka się nie podwinęła lub inne anomalie przy składaniu nie wystąpiły to weź dużą strzykawkę, odkręć dekiel zbiorniczka uzupełnij płyn a strzykawką go wyciągaj. Strzykawka i rurka igelitowa oczywiście do poluzowanego odpowietrznika.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelke sprawdalem kilka razy, podkladki aluminiowe wszystkie nowe, odkrecalem nawet przy zbiorniczku i dociskalem palcem pompka daje cisnienie i za kazdym razem nowe podkladki alu takie jak byly i nic z tego.

Ide sprubowac tak ja mowisz a odsysac mam na wcisnietej klamce czy narmalnie w polozeniu martwym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelke sprawdalem kilka razy, podkladki aluminiowe wszystkie nowe, odkrecalem nawet przy zbiorniczku i dociskalem palcem pompka daje cisnienie i za kazdym razem nowe podkladki alu takie jak byly i nic z tego.

Ide sprubowac tak ja mowisz a odsysac mam na wcisnietej klamce czy narmalnie w polozeniu martwym?

Kup sobie w aptece największą dostępną strzykawkę np 20-50ccm. zakładasz wężyk na strzykawkę i odpowietrznik. Potem jednocześnie luzujesz odpowietrznik i odciągasz tłoczek strzykawki. wraz z płynem powinny pojawić się pęcherze powietrza jeśli układ jest zapowietrzony. Gdy przestajesz ciągnąć tłoczek strzykawki to zakręcasz odpowietrznik. w czasie odpowietrzania strzykawką nie tykasz klamki i kontrolujesz poziom płynu w zbiorniczku. Być może konieczne będzie kilkukrotne odciąganie płynu strzykawką by dobrze odpowietrzyć układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...