Skocz do zawartości

Bieszczady - druga połowa września


Derbiolga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znalazłaby się jakaś osoba chętna na wycieczkę w Bieszczady w drugiej połowie września? jestem kobietą, jeżdżę yamaha tdm900 i byłaby to moja pierwsza dalsza wyprawa motocyklem :) ewentualnie może jedzie jakaś grupka znajomych która mogłaby mnie przygarnąć pod swoje skrzydła? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłaby się jakaś osoba chętna na wycieczkę w Bieszczady w drugiej połowie września? jestem kobietą, jeżdżę yamaha tdm900 i byłaby to moja pierwsza dalsza wyprawa motocyklem :) ewentualnie może jedzie jakaś grupka znajomych która mogłaby mnie przygarnąć pod swoje skrzydła? ;)

hej ja bardzo chtnire bum gdzies pojechał po mi sie triche towazystwo rozwaliło tylko podaj termin jusz wolne załatwiam ,zawsze moge sie dołoczyc do grupy

janusz

 

hej ja bardzo chtnire bum gdzies pojechał po mi sie triche towazystwo rozwaliło tylko podaj termin jusz wolne załatwiam ,zawsze moge sie dołoczyc do grupy

janusz

 

Czy znalazłaby się jakaś osoba chętna na wycieczkę w Bieszczady w drugiej połowie września? jestem kobietą, jeżdżę yamaha tdm900 i byłaby to moja pierwsza dalsza wyprawa motocyklem :) ewentualnie może jedzie jakaś grupka znajomych która mogłaby mnie przygarnąć pod swoje skrzydła? ;)

niewiem jak sie u poruszc hiihh ale moze sie zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnego terminu jeszcze nie mogę podać bo sama nie wiem kiedy bede mogła :(na pewno druga połowa września :)

 

A kiedy będziesz wiedzieć kiedy bedziesz mogła?? :P

 

z racji że ponad miesiąc miałem zepsute moto i nie udało mi się nigdzie pojechać więc chetny jestem przyłączyć się do każdej wycieczki lol

z tym że jak we wrześniu to mi osobiście najlepiej pasuje albo do 13stego albo po 21-szym.

ale swoją droga mogłabyś jakie dodatkowe info dać, czyli na ile wypad i czy raczej objazdowo w siodle motocykla czy dojazd porzucenie moto i łażenie po górach??

Edytowane przez Jarzombek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

A kiedy będziesz wiedzieć kiedy bedziesz mogła?? :P

 

z racji że ponad miesiąc miałem zepsute moto i nie udało mi się nigdzie pojechać więc chetny jestem przyłączyć się do każdej wycieczki lol

z tym że jak we wrześniu to mi osobiście najlepiej pasuje albo do 13stego albo po 21-szym.

ale swoją droga mogłabyś jakie dodatkowe info dać, czyli na ile wypad i czy raczej objazdowo w siodle motocykla czy dojazd porzucenie moto i łażenie po górach??

 

Witam,

Ja planuję coś takiego w najbliższy piątek-niedzielę (27-28-29.09:

http://goo.gl/maps/G8Nuz

 

Jeżeli oragnizujecie się nadal, może jakoś się spotkamy?

Jest to moja pierwsza wyprawka, zamierzam nocować w hotelo/pensjonatach z uwagi na pogodę.

 

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę tylko w swoim imieniu odpowiedzieć.

Nikt stąd się nie odezwał ani na privie ani tutaj (zresztą widać). Stąd ja się z nikim nie organizuję heh... Ktoś temat rzucił i zamilkł/zamilknął...

 

Na chwilę bieżącą siedzę i się kuruję bo coś grypo pochodnego mnie dorwało. Ale jak stanę na nogi to myślałem żeby zrobić jakiś trip 1-2 dniowy (niekoniecznie w bieszczady, generalnie gdziekolwiek na moto :)). Jednak to zależy od tego kiedy będę zdrowy i od tego czy pogoda pozwoli.

Zatem ogarnę się chorobowo to będę myślał dalej co i jak.

Powiedz czy sztywno trzymasz się terminu? i czy planowałeś konkretniej miejsca noclegów że podzieliłeś trasę na 3 dni?

W kwestii technicznej. Moim zdaniem odbicie do polańczyka jest bez sensu bo tam nic nie ma. Prędzej odbić do Cisnej do siekierezady na pifko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę tylko w swoim imieniu odpowiedzieć.

Nikt stąd się nie odezwał ani na privie ani tutaj (zresztą widać). Stąd ja się z nikim nie organizuję heh... Ktoś temat rzucił i zamilkł/zamilknął...

 

Na chwilę bieżącą siedzę i się kuruję bo coś grypo pochodnego mnie dorwało. Ale jak stanę na nogi to myślałem żeby zrobić jakiś trip 1-2 dniowy (niekoniecznie w bieszczady, generalnie gdziekolwiek na moto :)). Jednak to zależy od tego kiedy będę zdrowy i od tego czy pogoda pozwoli.

Zatem ogarnę się chorobowo to będę myślał dalej co i jak.

Powiedz czy sztywno trzymasz się terminu? i czy planowałeś konkretniej miejsca noclegów że podzieliłeś trasę na 3 dni?

W kwestii technicznej. Moim zdaniem odbicie do polańczyka jest bez sensu bo tam nic nie ma. Prędzej odbić do Cisnej do siekierezady na pifko ;)

Terminu trzymam się sztywno, natomiast trasa jest do adaptacji.

Noclegi 2, będę rezerwował ok czwartku.

 

Jestem online w pracy w razie pytań, zapraszam. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dołączę do wątku "konkurencyjnego... ale co powiecie na pierwszy weekend października (i noclegi za free)???

Tyle tylko że to Czechy - jaskinie w Piekielnych Dołach...

czytałem Twój post i nawet coś mi przez sekundę przeszło przez łeb ale się nie da heh;/ ja w pierwszy weekend października pracuję i ni jak nie dam rady się z tego wyplątać heh...

 

Terminu trzymam się sztywno, natomiast trasa jest do adaptacji.

Noclegi 2, będę rezerwował ok czwartku.

 

Jestem online w pracy w razie pytań, zapraszam. [email protected]

 

Spoko;) tak jak napisałem wydobrzeję będę myślał i się odzywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...