Skocz do zawartości

Suzuki RF900 1997r


Qadrat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno z nudów trzasnąłem RFce "sesję" zdjęciową :) Motocykl z 1997r, w tamtych latach panował zachwyt nad Ferrari Testarossa, dlatego styliści z Suzuki wystylizowali RF na to Ferrari (boczne wloty powietrza oraz tylne światła). Sprzęt zakupiłem w marcu 2013r, zrobiłem nim ~7000km. Przyjemny, wygodny a zarazem szybki turystyk - no i bardzo nietypowy, mało spotykany. Jak na razie spotkałem tylko jedną RF900 :) Z racji swoich lat nie jest w idealnym stanie, ale malowanie oryginalne.

 

kt4f.jpg ogy4.jpg qgbj.jpg uw7l.jpg u026.jpg
m984.jpg 5mf4.jpg dscf3652i.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji kolorystycznych to tam sporo było, na zlocie widziałem RF900 w takim malowaniu:

 

1996_RF900R_pur-yel_600.jpg

 

i po prostu bomba :) Wg mnie najładniejsze malowanie, w rządku stały różne sporty, niektóre warte tyle, co 5 takich RFek a akurat sporo osób przy nim stawało i zawieszało wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak RFka. Chociaż Testarossa miała tylne lampy stylizowane na Poloneza raczej. Ale wloty to racja. Miałem 600-tkę, czerwona w srebrnej ramie, srebrne wloty zrobiłem, ranty felg i tyl lekko podniesiony, bardziej zadziornie wyglądała.

 

Była jakaś taka inna wersja 900-tki, kolorystycznie kozacka. Po modelu miała jakieś "SP" czy jakieś takie litery a`la VTR. Biało-czerwona, prze-kozak. Mało tego było.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...