Skocz do zawartości

Czas na zmiany - mój nowy motocykl :)


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy twierdzą, że po jeździe cruiserami ludzie przesiadają się na turystyki, nakedy, czy sporty...

Niektórzy... ;)

U mnie jest odwrotnie :D

Sprzedałem Triumpha Sprinta i przesiadłem się na wspaniałą Yamahę Road Star 1,7 w wersji midnight star :)

Od zakupu banan z ryja mi nie schodzi, więc postanowiłem się pochwalić. Oto on:

 

 

108m.jpg

109m.jpg

110m.jpg

 

Każdy w głębi duszy czegoś pragnie, marzy - jedno z moich marzeń się spełniło :)

 

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, na szybkich już się najeździłem. Yamaha prowadzi się rewelacyjnie - sam spróbuj pojeździć na jakimś cruiserze, może też Cię wciągnie.

Jak dla mnie jest to kwintesencja motocyklizmu :) Jeszcze żaden motocykl nie dawał mi tyle frajdy z jazdy :D

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

Hamulce ma naprawdę niezłe, jak na cruiser'a oczywiście ;)

D0I0R, miałem podobną wizję jak Ty, jednak na żywo całość uzupełnia się nawzajem i daje zajebisty efekt, dlatego zostanie tak jak jest :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, na szybkich już się najeździłem. Yamaha prowadzi się rewelacyjnie - sam spróbuj pojeździć na jakimś cruiserze, może też Cię wciągnie.

Jak dla mnie jest to kwintesencja motocyklizmu :) Jeszcze żaden motocykl nie dawał mi tyle frajdy z jazdy :D

 

na razie zostanę przy tym co jest... w domu miałem dla Ciebie ten klucz do filtra Triumpha i filtr :D :D a Ty po prostu sprzedałeś motocykl! :D :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki, miałeś Sprinta...jak długo i co zadowolony byłeś ? gratuluje :)

Dzięki :)

Sprinta kupiłem po sprzedaży VFR Vtec'a. Miałem go kilka miesięcy. Motocykl rewelacyjny z bardzo dobrym silnikiem i układem jezdnym.

 

 

Ario, taki impuls. Jednak bardzo dziękuję, że pamiętałeś o tym kluczu :) Stawiam piwo przy najbliższej okazji :flesje:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszny wybor. :) I to pisze wlasciciel HD. ;) A na powaznie - ten motocykl z gamy cruiserow udal sie yamasze jak malo ktory (no poza Raiderem).

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...