Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok.. to jeszcze raz probuje..

 

wiec tyle km bylo na liczniku podczas startu..

i1ww.jpg

 



oooo!! rabotaje :)

kawalek przed Zakopcem znalazlem kawalek pieknej przestrzeni.... pouprawialem nieco baletu i poszedlem spac..

86cw.jpg

 



codziennie pstrykam sobie grozne emo fotki..

ta akurat jest tylko po to, byscie widzieli, ze dbam o wlosy :)

0di1.jpg

 



kupilem kilka snickersow i wode - istny niezbednik podroznika..

7epx.jpg

i pojechalem w gory..

7g8i.jpg

 



wyszedlem wczesnym popoludniem na morskie oko..

ckpg.jpg

pytam wszystkich, czy zdaze jeszcze dzis na rysy wyjsc.... nawet nie probuj - slysze w odpowiedzi..... potraktowalem to jako zaproszenie :)

no i polazlem tam..

7e3b.jpg

 



jestem tutaj pierwszy raz w zyciu i bardzo mi sie podoba.. szkoda, ze tak dlugo olewalem nasze gorki i cisnalem zawsze gdzies za granice..

56zn.jpg

nie bede tutaj wstawial wszystkich fotek, bo duzo ludzi w polszy juz tam przeciez bylo :) wiecej fotek w rownoleglej relacji na advrider.com - oni tam rysow nie znaja raczej ;-)

da3i.jpg

 



to taki maly krok dla czlowieka..... a tak wielki dla ludzkosci :)

9z3d.jpg

rysy zaliczone i spadam stad, bo nie chce wracac po ciemku..... przy morskim oku bylo napisane, ze na rysy sie idzie 4:20..... mi wyszlo 2:40..... ale pod gore to mi sie dobrze szlo, w dol slabo, nie potrafie schodzic..

ffl9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...