Skocz do zawartości

Jaki sprzęt do szybkiej i dzikiej jazdy po bezdrożach i ulicach ?


Rekomendowane odpowiedzi

EXC 200, tyko po asfalcie się pewnie średnio będzie śmigać, nawet z kołami SM... Chociaż po mieście, raz na tylnym kole, raz na przednim to da radę ;) Generalnie lepiej za 2 lata sprzedać motocykl i zamienić na mocniejszy niż od razu bardzo mocny, zaliczyć konkretną glebą i się zrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź usiądz na np. Sx 125 puść się w wąskie leśne ścieżki i zacznij odkręcać potem to samo w zakrętach a potem napisz czy było nudno i czy dalej Ci mocy brakuje.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie kuście tymi mocniejszymi sprzętami bo ślinka aż cieknie :P

 

Chcę kupić coś z myślą o ścieżkach, polnych drogach, ulicach, żwirowych ścieżkach czy też leśnych ścieżkach. Tak pół na pół teren i asfalt niestety bo żeby dojechać to tez musze sporo po ulicy śmignąć. Pośmigał bym tez chętnie na zwykłej trawie. Ogólnie w terenie płaskim będe jeździł. Nie planuje jeździć po żadnych górkach, piachu, bołcie czy trudnym terenie jak na filmiku poniżej.

Co byście wybrali w takim wypadku ?

Supermoto czy enduro ?

125cm3 zostaje bo ja nigdy nie jeździłem i będe i tak miał dużo frajdy a ludzie zapewniają że mocy mi niebraknie jak na pierwszą przygodę z bestią o dwuch kołach :)

 

 

A tutaj fajny EXC 200 w terenie

 

 

Jeśli chodzi o dźwięk to jakiś tłumik da rade zamontować do enduro / supermoto ? Nielubie jak głośno buczy. Mieszkam przy ulicy i szlag mnie trafia co chwile harleyami jeźdzą ze zdjętymi tłumikami a okno trzeba otwierać bo gorąco.

Edytowane przez FoudraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam do sprzedania TTR600 z 2003, wersja z rozrusznikiem. Bardzo niezawodny i przyjemny sprzęt nawet dla początkującego( ja się przesiadłem na TTR z WSK-i i bez problemu ogarnąłem). Jak potrzebujesz więcej info-wal na priv :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po co ludzie kupują motorki o małej pojemności np 125ccm jeśli za tą samą cenę można kupić 2 razy silniejszą maszynę ?

 

Kupuja mniejszy moc bo Maja na tyle swiadomosc, ze nie Maja umiejetnosci i doswiadczenia a gdy tych brak, jest wieksze prawdopodobienstwo, ze szybko zrobi sie sobie kuku

 

No to faktycznie porwałem się troche z motyką na słońce. Kupie na początek może coś z 250 2t albo 450 4t i naucze się jeździć.

 

Ta, 54 KM na 110 kg ! Wspolczynnik 2 kg na 1 KM sprawdz sobie jaki wspolczynnik ma ktorekolwiek Ferrari czy Porsche.

 

Ja mam do sprzedania TTR600 z 2003, wersja z rozrusznikiem. Bardzo niezawodny i przyjemny sprzęt nawet dla początkującego( ja się przesiadłem na TTR z WSK-i i bez problemu ogarnąłem). Jak potrzebujesz więcej info-wal na priv :)

 

JA mam do sprzedania babcie, chcesz kupic ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...