Skocz do zawartości

SPEED - DAY 15-16.07.2013 zniżka grupowa


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

Czy znaleźliby się chętni na SD 15-16 lipca?

Jakiś czas temu się organizowaliśmy grupowo i wyszło po 100 PLN od głowy taniej za 2 dni.

Może niewiele, ale zawsze na bak jest.

Procedura jest taka, że ja zbieram kase i wysyłam jednym zbiorczym przelewem. Jak pogoda będzie do dupy to zawsze w piątek można zadzwonić i przełożyć sobie indywidualnie kasę na inny termin. Równoległa rejestracja przez stronę SD jest obowiązkowa.

 

1. songoku

2. slajciak (kolega z innego forum)

3. extradam (kolega z innego forum)

4. kwazi (kolega z innego forum)

5. ...

 

jesli chcecie się dopisać to zapraszam, ale proszę o dopisywanie się osób, które sa pewne wyjazdu zeby nie było bicia piany na darmo :)

 

Pozdro

Marcin

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej na sierpień dam radę w najgorszym wypadku wrzesień. Kuwa trochę żałuję że spróbowałem bo mnie ciągnie jak hu... ale wiem ze na razie mnie nie stać. Jak nie wyjadę na zachód w lipcu na szparagi :) to będzie bardzo ciężko z regularnymi wyjazdami. Póki co mogę jedynie pośmigać wirtualnie w Poznaniu ale dobre i to zawsze jakiś trening.

Jak będzie można się kiedyś do Was podłączyć na speeddey to się Marcin do Ciebie zgłoszę. Póki co miłego upalania i poprawy wyników bo to chyba jednak najważniejsze dla psychiki że małymi krokami ale do przodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może będę się pisał ale na 1 dzien, takze nie wiem czy 1 dz. też to działa? Nie wiem czy jest sens robic zamieszanie o 50 zeta...



Aha - i do kiedy trzeba to zgłosic? Ja będe wiedział dopiero po rundzie, czyli za 2 tyg.

 

Może Yuby tez na 1 dzien skoczy? Ale to własnie kwestia czasu, i czy jest opcja na znizke na 1 dzien, jezeli nie to post nieakt.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

Czy znaleźliby się chętni na SD 15-16 lipca?

Jakiś czas temu się organizowaliśmy grupowo i wyszło po 100 PLN od głowy taniej za 2 dni.

Może niewiele, ale zawsze na bak jest.

Procedura jest taka, że ja zbieram kase i wysyłam jednym zbiorczym przelewem. Jak pogoda będzie do dupy to zawsze w piątek można zadzwonić i przełożyć sobie indywidualnie kasę na inny termin. Równoległa rejestracja przez stronę SD jest obowiązkowa.

 

1. songoku

2. slajciak (kolega z innego forum)

3. extradam (kolega z innego forum)

4. kwazi (kolega z innego forum)

5. ...

 

jesli chcecie się dopisać to zapraszam, ale proszę o dopisywanie się osób, które sa pewne wyjazdu zeby nie było bicia piany na darmo :)

 

Pozdro

Marcin

 

Czesc ,

 

nadal jest tylko wasza czworka ? widze ,ze dycha raczej sie nie zbierze :/ (od nas jest 3'ech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...