Skocz do zawartości

pomocy!!jaka mz etz kupic??


Rekomendowane odpowiedzi

a macie może jakies stronki gdzie mógłbvym poczytać troszke szeżej o 251 i 150 bardzo bym prosił jak macie cos takiego z góry dzięki wam za pomoc bo chyba mnie rozumiecie nie chce wywalić kasy i potem być nie zadowolony . No to to chyba wszystko narazie szerokiej drogi!!!!!!1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 zł kupisz jedynie padakę 251 niezdatną do czegokolwiek oprócz sporego remontu (a i to nie zawsze). Te motocykle mają teraz wściekłe ceny. Ja na Twoim miejscu kupiłbym do nauki tanią, zadbaną ETZ150 (jest naprawdę spory wybór ze względu na mniejsze zainteresowanie), pośmigał rok czy dwa, a potem sprzedał i dołożył do 250/251. Oswoisz się z motocyklem, zobaczysz czy ciągnie Cię w stronę enduro czy bardziej w kierunku ścigów (brrr!). Nie ma nic gorszego niż podejście chłopaka, z którym rozmawiałem kilka dni temu. Przyjechał na dość ładnej czarnej 251 i powiedział, że nie ma prawka jeszcze, jeździ nią dopiero 4 dni, a już jest dla niego za słaba... Nie tędy droga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

uzbieraj jeszcze troche pieniedzy i kup 251

150 jest dobra tylko i wyłącznie po to by pojechac rano po bułeczki do sklepu

mam 150 i wiem o czym mówię

na 251 nauczysz się szybko jeździć

motor odpłaci sie niedużym zużyciem paliwa i da szansę na naukę róznych ewolucji

jest tani w utrzymaniu a części dostać łatwo i tez nie sa strasznie drogie.

nie mówię, ze 150 to zły motor, ale przeciez nie masz 65 lat!

poczuj trochę adrenaliny - miej cos z życia

miec motor, który szybko sie znudzi to kicha

sam kiedyś mówiłem 600 ccm to głupota - po penisa komuś więcej...

po niecałym miesiącu krzyczalem JA CHCĘ MIN 900CCM!!

jak myślisz dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kollector no hmmmmmm wiem że 251 jest lepsza ale ile ja będe jeszcze musiał na ni.a zbierać????????????? no jeszcze poczekam pare tygodni może wpadnie mi jeszcze jakaś kasa i jakas okazja się nadazy że na przykład dzisdek sprzedaje 251 bez koła w idealnym stanie za 1000zł bo wioem o takich ludziach :lol: ale ok narazie się powstrzymam i zobacze jak będzie z kasą jak będziecos pomału wpływac do może zaczekam i nazbieram a jak nie to nie bardzo mam z kąd nazbierac

ale dzięki co za odpowoedź masz ajakies ogłoszenia gdzieznajde na sprzedasz 251??? w orzyzwoitym stanie aha!!!!!! i jeszcze jedno gdzie radzisz mi szukac bo ja mieszkam nie daleko Rzeszowa w podkarpaciu i tam jest taka giełda gdzie sa co niedziele jakieś etki różne pojemności i jak mi radzisz za taką etke w średnim stanie ze można na niej posmigać przynajmniej rok -dwa lata, bez remobtu ile moge za nia wtedy najwięcej dac???? :P :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak znajdziesz za 1000zł. 251 lub 250 w dobrym stanie to bierz, będziesz bardziej zadowolony niż ze 150. 250 są też łatwiejsze przy ewentualnej odsprzedaży. Gdybyś jednak zanabył 150tke to późniejsza zmiana na 251 nie będzie taka satysfakcjonująca. Co do śmigania bez remontu to ciężko powiedzieć, przy tych motocyklach zawsze trzeba coś zrobić, może nie od razu kapitalke, ale na zupełną bezawaryjną jazde nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki skalar a dla czego mówisz żę przesiadka z 150 na 251 nie będzie satysfakcjonująca i co myślisz o moim zdaniu??

 

a moje zdanie jest takie

za 1000 zł 150 będe mniał w naprawde dobrym stenie a 251 w nie za dobrym i wydaje mi sie chyba że lepsze jest mniejsze w dobrym stanie niz większe w gorszym co ty na to??

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto, że po dłuższej jeździe 150 będziesz szukał czegoś mocniejszego a ETZ 250 może Cię później nie zadowoloić. Ja na Twoim miejscu bym jeździł i szukał czegoś dobrego za tysiąc (ETZ 150, 250,251 Jawa 350) i jak by sie coś fajnego trafiło i jednocześnie mnie pociągało :mrgreen: to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...