Skocz do zawartości

jazda plecaczka


Netula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe… Ja pamiętam jak zaczynałam jeździć jako plecaczek :D Miałam straszne nawyki z jazdy konno [jak na moto] i chyba z tydzień zajęło mi opanowanie składanie się na zakręcie…

Najśmieszniej wyglądało to jak jechaliśmy po wiejskiej ulicy i Icea jeździł od jednej strony ulicy do drugiej dość ostro – on składał się na lewo a ja na max na prawo… :/ Jak ja bym teraz zobaczyła taką akcje na ulicy to bym ryknęła śmiechem [jak to wyglądało] ale też miała bym śmierć w oczach.

Ja na samym początku dostałam tylko jedną radę – Ty i motocykl to jedność. Myślę, że po trzech miesiącach czegoś się nauczyłam – jeździmy po lasach o 23.00 na godzinę i robimy sobie endurance w dwie osoby – i ani razu nie mieliśmy jeszcze żadnego wypadku!

Zobaczysz szybciej czy później chcąc czy nie chcąc wyczujesz motocykl a wszystko, co będziesz na nim robić będzie jak idealny mechanizm. No i ważne jest pierwsze wrażenie :D

Pozdrawiam

P.S. ech fajnie sobie powspominać swoje pierwsze plecaczkowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja jak pierwszy raz robilem jako plecak (moj pierwszy kontakt z motocyklem, a byla to honda fireblade) to na poczatku jak kumpel troszke dal gazu to myslalem ze mnie zwieje... troche sie balem... jakas dziura a ja latam... ale pozniej jak na autobahna wyjechalismy to juz mi sie nie chcialo schodzic z tego moto... powiedzial mi na poczatku zebym nei wykonywal gwaltownych ruchow i takie cos "jak ja w prawo to ty tez... na lewo tak samo... zebys mi sie nie rzucal". tak tez zrobilem... ehh... bylo fajniuuutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoich pierwszych razów sie nie zapomina na moto z przodu i z tyłu .Ja też nie zapomne jak pierwszy raz siadłem z kumplem na tył (przedtem nei wiedziałem gdzie jest sprzegło ani biegi :mrgreen: ) i bujnelismy sie tak na licznikowe 140 boze ja prawie byłem w szoku (ps dodam ze miałem 11 lat :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

jak ja sie ciesze ze wreszcie natrafilam na posta o zachowaniu plecaczka ;) a szukalam tego w ch...olere :roll: jako ze nie posiadam jeszcze wlasnego moto to jedynym wyjsciem aby pojezdzic jest wlasnie plecaczkowanie, ale i do tego trzeba miec jakies umiejetnosci bo inaczej co to za frajda z jazdy jak kierowca po 5 minutach ma cie dosyc :? a i wlasnie jeszcze jedno pytanie jak to jest czy naprawde az tak wielkie znaczenie ma WAGA plecaczka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga plecaczka to zdecydowanie kluczowa sprawa po

1 kto chce wozić grubą raszple po

2 siodełko motocyklowe jest filigranowe szczególnie to z tyłu, więc i dupcia musi być filigranowa po

3 wystarczy,że kierowca jest brzydkim grubasem

Drugorzędne znaczenie ma wielkość biustu, ale to juz zależy od indywidualnych preferencji motocyklisty.

Podsumowując grube baby z wielką dupą i małymi cyckami niech siedzą w domu i gotują legumine a zdrowe dupeczki z zgrabnym tyłeczkiem zapraszamy do plecaczkowania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga plecaczka to zdecydowanie kluczowa sprawa po  

1 kto chce wozić grubą raszple po  

2 siodełko motocyklowe jest filigranowe szczególnie to z tyłu, więc i dupcia musi być filigranowa po  

3 wystarczy,że kierowca jest brzydkim grubasem  

Drugorzędne znaczenie ma wielkość biustu, ale to juz zależy od indywidualnych preferencji motocyklisty.  

Podsumowując grube baby z wielką dupą i małymi cyckami niech siedzą w domu i gotują legumine a zdrowe dupeczki z zgrabnym tyłeczkiem zapraszamy do plecaczkowania

Normalnie, aż mnie szczęka opadła :twisted:

Jak tak można ;)

Nie ładnie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga plecaczka to zdecydowanie kluczowa sprawa po  

1 kto chce wozić grubą raszple po  

2 siodełko motocyklowe jest filigranowe szczególnie to z tyłu, więc i dupcia musi być filigranowa po  

3 wystarczy,że kierowca jest brzydkim grubasem  

Drugorzędne znaczenie ma wielkość biustu, ale to juz zależy od indywidualnych preferencji motocyklisty.  

Podsumowując grube baby z wielką dupą i małymi cyckami niech siedzą w domu i gotują legumine a zdrowe dupeczki z zgrabnym tyłeczkiem zapraszamy do plecaczkowania

Normalnie, aż mnie szczęka opadła :twisted:

Jak tak można ;)

Nie ładnie... :P

 

:roll: no ja poczulam sie strasznie zmieszana z blotem:( sie zapytac chcialam zeby nie robic problemu komus jak bede z nim jezdzic a tutaj takie cos :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Starszy doskonale to ujął, ale aby nasze koleżanki lepiej zrozumiały, to wyjaśnię :

 

1 kto chce wozić grubą raszple - motocykle mają maksymalną ładowność do 180 kg (większość) a praktycznie do 160 kg - więc jeśli weźmie się normalnego faceta ubranego w skóry (waga blisko 100 kg) oraz wdzianko dla plecaczka, to na sam plecaczek zostaje max 55 kg...

 

2 siodełko motocyklowe jest filigranowe szczególnie to z tyłu, więc i dupcia musi być filigranowa - bo niewygodnie będzie jak się siodełko między pośladkami zaklinuje.

 

3 wystarczy,że kierowca jest brzydkim grubasem - w końcu plecaczek ma być "estetycznym dodatkiem" któy ma podnosić a nie zaniżać wartość wizualną motocykla.

 

Oczywiście to wszystko dotyczy motocykli służących do czerpania przyjemności z jazdy a nie do przemieszczania się lub do "wyglądania na postoju ew paradzie".

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

fajny temat, bez niepotrzebnej ściemy jak widzę ;)

 

ps.1

wystarczy, że kierowca jest brzydkim grubasem

a z tym to się w pełni zgadzam :lol:

zazwyczaj (niestety) kierowca zdecydowanie lepiej wygląda w kasku niż po jego zdjęciu :lol:

 

grube baby z wielką dupą i małymi cyckami niech siedzą w domu

jest też inne wyjście - niech przejmują stery i walą za kierownicę, w miejce gdzie siodełko jest wystarczajaco szerokie :P

 

ps.2 nie mniej jednak chłopaki mają sporo racji (tylko im elokwencji nieco zabrakło :lol: ) - cięzki plecak to żadna przyjemność dla kierowcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

fajny temat' date=' bez niepotrzebnej ściemy jak widzę ;)

 

ps.1

wystarczy' date=' że kierowca jest brzydkim grubasem[/quote']

a z tym to się w pełni zgadzam :lol:

zazwyczaj (niestety) kierowca zdecydowanie lepiej wygląda w kasku niż po jego zdjęciu :lol:

 

grube baby z wielką dupą i małymi cyckami niech siedzą w domu

jest też inne wyjście - niech przejmują stery i walą za kierownicę, w miejce gdzie siodełko jest wystarczajaco szerokie :P

 

co do małych cyków to cofam małe jest piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...