Skocz do zawartości

nazedzia do 20 tys zł do serwisu motocyklowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje rady jakie kupić narzędzia do 20 tyś Chce otworzyć serwis skuterów motocykli .. . Myślałem nad

 

wakuometrami

komuterze diagnostycznym

myjce ultradzwiekowej

analizatorze spalin

zakuwarka i rozkuwarka do łancuchów

srubokret kątowy

co o tym sadzicie i jakiej firmy polecacie oraz co byście jeszcze radzili kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ma jakieś znaczenie co my sądzimy?

Tak trochę ciężko z tymi 20 tysiącami na wyposażenie.

W kwestii jakich firm te narzędzia to proszę uzyj wyszukiwarki bo była o tym mowa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi doradzić jaki analizator spalin kupić czy to taki sam jak do samochodów czy one sie różnią. Z komuterem diagnostycznym na razie dał bym sobie spokój w tym roku chciał bym kupić

analizator spalin,

świece colortune

podnośnik motocyklowy

i jakieś podstawowe narzędzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale chcesz otworzyć w krasnymstawie (wnioskuje po profilu) serwis motocyklowy, nie mając z tego co widzę pojęcia o tym co byś tam chciał robić (mam nadzieję że chociaż znasz się na mechanice...) i do tego mając Czikena pod nosem? Powodzenia. Taka ortografia, tudzież jej brak, też nie najlepiej świadczy...

 

Podnośnik, stojaki, wszelkie klucze i śrubokręty, klucze dynamometryczne, myjka ultradźwiękowa, wakuometry, coś do łańcuchów, colortune albo analizator spalin może być też nie od rzeczy. I jeszcze milion innych mniejszych lub większych narzędzi które się przydają, a o których w tym momencie nie pamiętam chociaż zapewne mam je u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale chcesz otworzyć w krasnymstawie (wnioskuje po profilu) serwis motocyklowy, nie mając z tego co widzę pojęcia o tym co byś tam chciał robić (mam nadzieję że chociaż znasz się na mechanice...) i do tego mając Czikena pod nosem? Powodzenia. Taka ortografia, tudzież jej brak, też nie najlepiej świadczy...

 

Nie znasz mnie a już uważasz mnie za kompletne zero najlepiej to oceniać ludzi których się nie zna

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam koledze życzę powodzenia w biznesie. Zawsze zaczyna się od jakiegoś tam niskiego poziomu i dalej uczy się uczy inwestuje w siebie w warsztat i pnie się do góry, Jednemu się udaje drugiemu nie. Ja zaczynając w informatyce pierwszego peceta złożyłem tak że, przykręciłem płytę główną bezpośrednio do obudowy :) na szczęście nic się nie stało - poczytałem, podejrzałem tu i tam i naprawiłem błąd. Dziś po kilku latach ogarniamy rozległe sieci, zaawansowane systemy backupowe, systemy zasilania awaryjnego, serwerownie. A więc kolego nie martw się i nie zważaj na przytyki tylko jeśli jesteś pewny że chcesz działać w tym biznesie to działaj, bądź wytrwały, czytaj, podglądaj bardziej doświadczonych a przy odrobinie szczęścia za kilka lat będziesz polecany na tym forum jako dobry i rzetelny fachowiec a na brak klientów nie będziesz narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...