Skocz do zawartości

Trasy Motocyklowe, filmy + MotoVlog - Zapraszam:-)


Czawaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie trzesie musisz zmienic lokalizacje kamery najlepiej przyczepić ją do siebie wtedy drgania sa najmniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trzesie musisz zmienic lokalizacje kamery najlepiej przyczepić ją do siebie wtedy drgania sa najmniejsze

 

Kamera ktora krecilem to System mini DV ktora ma swoja wage ( lzejsza dalem zonie ( i to byl blad ) po tym wypadzie dostala tak w doope, ze przy wjezdzie na Camping wylamal sie z niej gwint.

 

Krecac kamerami typu Action niemam problemu, wyeliminowalem nawet drgania w JVC ktora pracuje obecnie na mocowaniu GoPro :icon_mrgreen:

 

Kupilem niedawno szelki, zobacze, jek bedzie sie z nich filmowac. Z helmu jest moim zdaniem kiepsko, bo z regoly nie pamieta sie o tym aby powoli obracac glowe, w moim przypadku preferuje stale / twarde mocowanie do motocykla.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Zapraszam na krótką wideo kompilację z MotoMikołajów w Krakowie:

 

 

PS. Prośba- w miarę możliwości nie zaśmiecajcie tematu różnymi dyskusjami, wklejajcie proszę Wasze przejazdy po fajnych drogach, dopisujcie info i tyle, dzięki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się rok i powoli kończy się materiał filmowy z tegorocznego wyjazdu w Alpy.

Na filmie widać jak podziwiając piękne krajobrazy jadę w stronę Morza Śródziemnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe68, klasa jak zwykle- popijam kawę i delektuję się widokami :)

 

W temacie MotoMikołajów mam jeszcze materiał z pokładu mojej XJ:

 


 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Czawaj:
Naprawdę świetne filmiki! Najwyższa jakość i świetna obróbka materiału video.... Po prostu aż chce się oglądać ;D

Mam natomiast nietypowe pytanko - Widzę, że w Xj'cie masz niestandardowe lusterka... Dobrze się sprawdzają? Może napisałbyś gdzie można takie dostać (możesz napisać do mnie na PW) :)

Pozdrawiam,
PeterQ

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dziękuję PeterQ, sprawdź @ :)

 

Witam serdecznie!

 

Nadszedł czas na wideo podsumowanie sezonu 2013- zapraszam!

 

 

Dziękuję Wam za wszelkie komentarze, odsłony tematu i cenne rady!

W 2014 wprowadzę pare nowości i postaram się by filmy były jeszcze lepsze i ciekawsze.

Nie obejdzie się bez kilku większych wyjazdów, relacji i kompilacji :)

 

Zapraszam Was do subskrybowania mojego kanału na YT, komentowania i oceniania-

to daje mi wielką satysfakcję, która jest dla mnie jedyną i największą zapłatą :)

 

Subskrybuj!

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Czawaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wjazd na przełęcz La Bonette 2715 m n.p.m. plus pętelka wokół szczytu o tej samej nazwie, najwyżej położoną ogólnie dostępną drogę asfaltową w Europie 2802m n.p.m. zarazem ostatnia wysoka przełęcz w moim "Tour de Alp"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troche krótkich ruchomych relacji z mojej zeszłorocznej miesięcznej trasy Route 66 i West Coast. Nie tak zawodowo wykonane i zmontowane jak w postach powyżej - nie miałem kamerki - ale mam nadzieję, że równie interesujące.

Montuje powoli kolejne, więc będzie ich przybywało. Wystarczy polubić stronę żeby być na bieżąco :D .

Kroniki Motocyklowe

Polub mój funpage na Facebook'u KRONIKI MOTOCYKLOWE https://www.facebook...478773095509832 i jedź ze mną (wirtualnie)


na wyprawę Route66.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo_Rider, fajne- lubię taką muzykę i ten klimat :biggrin:

Nie ukrywam, że marzy mi się przejechanie drogi 66 oraz okolic Kalifornii np, ale to są już bardzo odległe marzenia :wink:

 

Polubiłem funpage i zapraszam na mój :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzieki. Takie trasy (za wielka sadzawką) sa odległe dopóki nie dostaniemy wizy :D. W rewanżu polubiłem :D

Kolejne ruchome produkcje już dostepne. Zapraszam wszystkich.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=223562017840393&id=478773095509832&stream_ref=10

Polub mój funpage na Facebook'u KRONIKI MOTOCYKLOWE https://www.facebook...478773095509832 i jedź ze mną (wirtualnie)


na wyprawę Route66.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...