Skocz do zawartości

Trasy Motocyklowe, filmy + MotoVlog - Zapraszam:-)


Czawaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pepe ciagly glod zeby wjezdzac coraz wyzej wcale Cie nie opuszcza.Teraz juz chyba nadszedl czas, zeby zjechac z asfaltu. A oprucz Alp i Dolomitow polecam Apeniny moze nie tak wysokie ale tras, przeleczy i widokow tez tu nie brakuje.

Cześć Robert. milo że się odezwałeś. masz racje chyba nadchodzi czas żeby zjechać z asfaltu, coraz bardziej mnie ciągnie na szutry. ajeżeli chodzi o plany następnych tras to chodza mi po głowie Bałkany i Pireneje a w Pirenejach chyba byłeś może byś coś doradził, podsuną jakieś fajne traski/przełęcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jee Pirasy byly tyko ze przelotem je potraktowalem, bo niewstrzelilem sie w pogode i pognalem na poludnie, wiec przykro mi bardzo ale Cie nie poratuje.

Tez u mnie sa plany powrotu na zwirowki i nie tylko, raz ze malo czasu a dwa za duzo roboty mam, albo za wolno pracuje:)

A o szutrach juz chyba pisalismy gdzies tutaj, lub ktos pytal i cos bylo klikane, tak czy siak jest tego i to nie malo i na pewno potrzeba duzo wiecej czasu zeby to wszystko pozaliczac. Wrazenia tez napewno wieksze niz ciagle zamykanie opn na winklach lub przycieranie podnuzkow.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejazd przez Francuską przełęcz Col de Galibier, filmik troszkę długi ale krajobrazy były tak piękne że grzech by było coś wyciąć. Dokleiłem napisy i muzykę, wiec może znajdzie się twardziel który obejrzy cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Francuska Col D'Izoard , filmik króciutki bo pogoda była marna i widoki raczej nie zabijały. Muzyki nie podkładałem bo gadałem sporo, w końcu nie po to żeby teraz wszystko zagłuszyć marną darmową muzyką. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Tylko cos pozno na Stelvio wlaczyles nagrywanie, bo juz ponad gorna granica lasu, czyli brakuje gdzies pierwszych 10 zakretow. :biggrin:

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

hehe ja twoje filmy ogladam w calosci i wspominam, a ze na Stelvio bywam czesto to nie da sie nie zauwazyc kilku brakujacych zakretow. A na wiosne ruszam ponownie na szutry i bezdroza jescze tylko pozbede sie vfr i juz mam upatrzona caponord, po paru modyfikacjach powinna sie nadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coponord fajny motorek ale że będzie pożeraczem szutrowych tras raczej nie licz, ciężki jak moje Viadro. Ale ogólnie super sprzęt na dalekie wycieczki.

Może się kiedyś zjedziemy gdzieś na górskiej trasie???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Do hardkoru to moze sie nie nada, ale ekipa z ktora smigam, pomyka gieesami. A capo jest troszke lzejsze, a wystarczy przelozyc opony i po czarnym tez da sie posmigac. Dwa w planach jest Rosja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Col de Galibier, filmik troszkę długi

 

Dlugi, bo wolno jechales ! :icon_mrgreen:

Ja jadac w ta sama strone co Ty nie mialem tyle szczescia, pokonanie Golibier trwalo kilka godzin, trafilem bowiem na etap Tour de France gdzie co kilkadziesiat metrow autobusy i ciezarowki zbieraly wycienczonych rowerzystow, wygladalo to mniej wiecej tak

 

 

 

( Podziwiam synchronizacje zandarmeri :icon_mrgreen: ) wiec totalna lipa. Powrot byl za to szybszy :icon_mrgreen:

 

Najfajniejsze winkle w dolnej parti niestety wyciales

 

P.S. W jakim miesiacu byles ? Tipuje na poczatek - srodek Czerwca ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlugi, bo wolno jechales ! :icon_mrgreen:

Masz racje nie spieszyło mi się bo widoki zapierały dech w piersiach.

Z terminem też nie trafiłeś byłem tan w pierwszej połowie lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie spieszyło mi się bo widoki zapierały dech w piersiach.

Z terminem też nie trafiłeś byłem tan w pierwszej połowie lipca

 

Widoki jak w calych Alpach.

 

Tu moj filmik, tyle, ze niemilosiernie trzesie.

 

 

W przyszlym roku nakrece nowy :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...