Skocz do zawartości

Trasy Motocyklowe, filmy + MotoVlog - Zapraszam:-)


Czawaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dodam od siebie przejazd Transfogaraską. Może jakość nie tak dobra jak poprzedników bo kamerką był ipad przyklejony izolacją do lusterka. Uważam, że Transfogaraska jest bardzo malownicza lecz ustępuję poziomem trudności oraz nawierzchnią Stelvio. Jednakże, Transfogaraska to obowiązkowy punkt rumuńskich wojaży. Należy uważać na potężne braki asfaltowe w części południowej kilka kilometrów od zapory. Reszta przejazdu, jeżeli trafi się na dobrą pogodę i ominie weekendowych grillowców, sprawia niesłychaną przyjemność.

 

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satriael, fajnie wyszło, krajobrazy wyglądają super :) To chyba poranek nie?

 

Ode mnie kolejna przełęcz, tym razem niska i niemiecka, ale bardzo malownicza :wink:

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poranek. Planowałem noc spędzić w namiocie na trasie, ale zbyt późno dotarłem do podnóża trasy i nie zdecydowałem się na wjazd po zmroku. Przenocowałem na dole i skoro świt poleciałem na szczyt bo przede mną było jeszcze sporo drogi do Konstancy

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakość nie tak dobra jak poprzedników bo kamerką był ipad przyklejony izolacją do lusterka.

 

Nie odbierz zle, ale przyznam Ci racje. Sam mam podobnie, o wybralem sie w Alpy i wzialem nie ta kamere w dodatku mialem nie to mocowanie. Filmy prawie, ze nie do ogladania, bo tak trzesie. No w przyszlym roku trzeba bezdie powtorzyc. Ciekawy jest montarz, choc czasami mniej sfektow da lepszy obraz calkowity. Czego Ci nie polece to przerwanie / zmiana kadru w czasie winkla. Albo przed, albo po nigdy w trakcie.

 

W jakim systemie obrabiasz filmy ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Alpejska przełęcz przejechana prze zemnie z kamerą na głowie. Początek trasy było ładnie potem mgła i zjazd poniżej mgły tam ładne jeziorko.
(3:13 wyjazd z mgły)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie odbierz zle, ale przyznam Ci racje. Sam mam podobnie, o wybralem sie w Alpy i wzialem nie ta kamere w dodatku mialem nie to mocowanie. Filmy prawie, ze nie do ogladania, bo tak trzesie. No w przyszlym roku trzeba bezdie powtorzyc. Ciekawy jest montarz, choc czasami mniej sfektow da lepszy obraz calkowity. Czego Ci nie polece to przerwanie / zmiana kadru w czasie winkla. Albo przed, albo po nigdy w trakcie.

 

W jakim systemie obrabiasz filmy ?

 

:crossy:

Sony Vegas Pro 9.

 

 

Tutaj trochę lepiej wyszło.Kamera montowana była naprzemiennie na 3 uchwytach i materiał montowany również w sony vegas Pro 9 lecz rok później.

Na filmie trochę Stelvio, trochę passo di Gavia, Grossglockner wszystko w jednym materiale.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Vegas Pro 9.

 

He, he, tez mam, tyle, ze w przeciwienstwioe do Was nie potrafie na nim nic zrobic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

He, he, tez mam, tyle, ze w przeciwienstwioe do Was nie potrafie na nim nic zrobic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Wrzuć sobie YT i zapuść jakiś tutorial. Temat stanie się wtedy jak najbardziej do ogarnięcia. Program sam w sobie ma nieograniczone możliwości a jedynym ograniczeniem staje się moc komputera.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ode mnie coś nowego, mała odskocznia od Alp :wink:



W krótkiej kompilacji znajdziecie fragmenty przejazdu, miedzy innymi przez patelnie w Obidowej, Wysokie Tatry na Słowacji i winkle nieopodal Zuberca, które już kiedyś nagrałem.

Zapraszam!

 

PS. W miarę możliwości dyskusje o szczegółach odbywajcie na priv, tu wrzucamy filmiki opatrzone komentarzem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia w pełni Szwajcarska przełęcz przejechana w tym roku w moim "Tur de Alp".
ładna pogo super widoki i dużo śniegu, powinno się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przejazd Wielką przełęczą św. Bernarda ze Szwajcarii do Włoch.

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pepe, kolejne świetne filmy! :)

W ogóle to szczęściarz z Ciebie- każdą przełęcz masz tylko dla siebie, zero ruchu! :cool:

 

Ode mnie coś w pięknych jesiennych kolorach:

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Col D'Iseran, pierwsza w pełni Francuska przełęcz przejechana prze zemnie w tym roku.Jest to najwyższa przełęcz Alpejska przejezdna drogą asfaltową.(będę jechał jeszcze wyżej ale o tym później)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe ciagly glod zeby wjezdzac coraz wyzej wcale Cie nie opuszcza.Teraz juz chyba nadszedl czas, zeby zjechac z asfaltu. A oprucz Alp i Dolomitow polecam Apeniny moze nie tak wysokie ale tras, przeleczy i widokow tez tu nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...