Skocz do zawartości

Thundermax kto ma .


Rekomendowane odpowiedzi

Ok.

AutoMax jest z AutoTune. Kupilem caly zestaw w DE. W sklad zestawu wchodzi modul ktory zamienia OEM, sondy lambda ktore sa zamiast oryginalnych i plytka z oprogramowaniem.

Montaz - prosty - wszystko opisane jak dla typowego hamerykanina - czyli pismo obrazkowe i instrukcja dla imbecyli.

Z tego co pamietam bo robilem to dawno temu to po zamontowaniu wybiera sie mape wg posiadanego silnika, filtra powietrza i wydechu i sie ja wgrywa do modulu. Potem odpala sie moto i on sam zaczyna sie stroic do wymaganych ustawien. Trwa to do momentu osiagniecia przez silnik temp. pracy.

Usawienia zostaja zapamietane i mozna zapindalac.

Zalety - mozna ustawic wolne na poziomie innym niz sieczkarnia, silnik sie tak nie grzeje, szerszy zakres uzytecznych obrotow, wzrasta moc i to odczuwalnie, na 6 biegu da sie 60km/h jezdzic bez szarpania, modul zmienia mieszanke w zaleznosci od temp. zewnetrznej otoczenia - to niby daje ten autotune. Powiem szczerze ze nie mialem z tym zadnych problemow - niezaleznie czy na dworze 4 st czy 34 st moto zachowuje sie tak samo. Ja jestem zadowolony chociaz oczywiscie cena jest do kitu.

Generalnie jak ktos sie na tym zna i chce pobawic to praktycznie w danej bazowej mapie mozna pozmieniac wszystkie ustawienia i zapisac na nowo. Mapy sa aktualizowane z tego co pamietam wiec sadze ze jak TMax wymysli jakies lepsze to wrzucaja do bazy.

W USA duzo ludzi na tym jezdzi i sobie chwali - w pl - nie mam pojecia.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to mozna tylko sprawdzic przejezdzajac z sahary na biegun poludniowy w 5 minut. Generalnie na pewno dziala lepiej niz OEM- takie moje zdanie. Nie ma tez co porownywac pierdzielniecia bo HD naprawde teraz jedzie - ja ktos lubi to 2 paki sa lajtowo do osiagniecia (jesli zawieszenie nadazy ;) ).

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mozna by to zmierzyc jak na filmie na yt ale wtedy musisz miec podpiety laptop i zmieniac warunki otoczenia. Czyli przewesc moto ze sloneczka do chlodni. :)

Inaczej to ciezko stwerdzic - niby dowodem jest caly czas rowna praca ale to wiadomo dowod subiektywny a nie namacalny. Zreszta nawet majac teoretycznie niereagujacy gaznik raczej nikt nie zmienia jego ustawien gdy temp spadnie o np 10 stopni. :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita, wszystkich po długiej przerwie ;-)

 

Koledzy ( i koleżanki) po 3 letnim ujeżdzaniu RK od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem bobberka na TC 103 cub Screamin Eagle z thundermaxem na wydechu V&H.... I powiem szczerze kulturą pracy mało rózni sie od mojej poprzedniej sieczkarni TC 1,6 2007.

 

Czy jestem w stanie sam cos przy tym zrobic (mam 2 lewe ręce i zmysł antymechaniczny)? Jeśli tak to jak??

A może polecicie kogos z Mazur, Podlasia ew. Warszawki kto za rozsądne pieniądze będzie w stanie zrobic porządek z moto?

 

Dzięki za info. Liczę na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita, wszystkich po długiej przerwie ;-)

 

Koledzy ( i koleżanki) po 3 letnim ujeżdzaniu RK od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem bobberka na TC 103 cub Screamin Eagle z thundermaxem na wydechu V&H.... I powiem szczerze kulturą pracy mało rózni sie od mojej poprzedniej sieczkarni TC 1,6 2007.

 

Czy jestem w stanie sam cos przy tym zrobic (mam 2 lewe ręce i zmysł antymechaniczny)? Jeśli tak to jak??

A może polecicie kogos z Mazur, Podlasia ew. Warszawki kto za rozsądne pieniądze będzie w stanie zrobic porządek z moto?

 

Dzięki za info. Liczę na Was.

 

 

 

,,,,,aaaaaa to spoko.Łatwizna.

Dzięki za podpowiedzi! Wiedziałem, ze na kogo to na kogo, ale na Was zawsze można liczyc.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Czy jestem w stanie sam cos przy tym zrobic (mam 2 lewe ręce i zmysł antymechaniczny)? Jeśli tak to jak??..."

 

Mario nie przeginaj - czy w ogóle wiesz co to za sprzęt na którym jeździsz? SE to nie to samo co 103", bo 103" od tamtego roku w US są w fabrycznych H-D.

Co chcesz robić? przerabiać, zmieniać olej, tuningować silnik? co to znaczy "zrobić porządek" z moto?

 

Najpierw odpowiedz Ty a później reszta, OK? Na pewno ktoś poleci dobrego fachowca... :))

PS

rozumiem że jesteś w stanie pełnej ekscytacji nowym sprzętęm - stąd nieogarnięcie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich i pozdrawiam bo jestem na forum nowy...............

 

Temat mnie interesuje bo właśnie jestem po zamontowaniu modułu, wgraniu mapy i trzech sesjach auto mapy.

Mam natomiast teraz wiele zagwozek dotychących zmian w mapach i poprawnosci funkcjonowania całości a nie chcę narazie molestować supportu z Thundermaksa. Czy któryś z kolegów wchodził głębiej w temat np: strojenie na hamowni, zmiana mapy zapłonu itp.

Edytowane przez Magik HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...