Skocz do zawartości

boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej do softaila kupie


weterynarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ,boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej kupie

Mam do sprzedania uchwyt boczny z podświetleniem , wykonanie szary mat i chrom.

 

img074n.jpg
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
czarny matowy na zamówienie
Uploaded with ImageShack.us

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

www.smwproject.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie zycie mi ratujesz ale zrób mi mocowanie aby mi do HD cross bones pasowało /czarne /

i bore od razu !!

A ja już mam, porządna robota ;) Jeszcze nie zdążyłem założyć niestety, to bym podesłał fotki, ale polecam Marko, solidna firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich szanownych forumowiczów !!!

Przepraszam że zapytam ale czy w ogóle to boczne mocowanie tablicy rej. jest dozowolone i zgodne z przepisami bo zakupiułem taki motocykl który ma właśnie z boku po lewej stronie koła zamontowaną tablicę (wygląda to super) ale czy policja się tego nie czepi .... Kolega mi mówił że jak nie chce zarobić mandatu lub mieć zabrany dowód rej. abym przeniósł tablicę do tyłu tam gdzie fabrycznie powinna być... Jak to z tym jest ? Szukam w necie ale za dużo nie znalazłem i nie do końca wiem czy można z boku ją montować czy też nie ?

Dodam że jest to mocowanie bardzo profesjonalnie zrobione z "kwasówki" z podświetleniem jeszcze przez Niemca robione.

Proszę Was Kolegów o odpowiedź !!!

Dziękuję i pozdrawiam - Leszek.

e44ceaa6e71fe826.jpga8381aea9bbe0511.jpg

Edytowane przez kot_ik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Iron 883 ma fabryczne mocowanie tablicy rejestracyjnej z boku motocykl i jest dostępny w takiej wersji na polskim rynku ,przechodzi przeglądy i nie spotkałem się z tym ,aby ktoś się czepiał. Ważne ,żeby nie szukać dziury w całym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Iron 883 ma fabryczne mocowanie tablicy rejestracyjnej z boku motocykl i jest dostępny w takiej wersji na polskim rynku ,przechodzi przeglądy i nie spotkałem się z tym ,aby ktoś się czepiał. Ważne ,żeby nie szukać dziury w całym .

 

A to ciekawe. Od kiedy?

http://otomoto.pl/harley-davidson-sportster-xl883n-iron-model-2014-M3796661.html

 

Wychodzi ze zwykłym homologowanym uchwytem w Polsce. To w USA z bocznym wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...