Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wycenie przeróbki.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum więc na wstępie witam wszystkich!

Jeżdżę obecnie Kawasaki EN500 i chciałbym go przerobić na bobbera z tym, że nie mam pojęcia ile taka przeróbka może kosztować. Szukałem na jakiś stronkach o customie chopperów ale nie mają tam jako takiego cennika a póki co nie mam czasu pojechać i się dowiedzieć.

Od razu zaznaczę, że chodzi mi o cenę orientacyjną, jeżeli ktoś się w coś takiego bawił i może mi powiedzieć czy przerobienie motocykla seryjnego w bobbera kosztuje 3000 czy 20 000 będę bardzo wdzięczny ;)

Dokładnie chodzi mi o: wstawienie wyższej i szerszej kiery, wywalenie tylnego błotnika, wstawienie innego siedzenia i może lekkie obniżenie. Dodatkowo w grę wchodzi przemalowanie całości na czarny mat.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc, bo nie wiem czy opłaca się wkładać w niego hajs.

 

Orientacyjnie ma to wyglądać tak jak na zdjęciach.

post-70515-0-99254100-1368220810.jpg

post-70515-0-76346900-1368220811.jpg

Edytowane przez Władca Much
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem boba z Savage'a, generalnie jak masz pojęcie, troche sprytu i wyobraźni to koszt będzie niewielki:

kiera - dorwałem fajną na alledrogo za 200zł + dorobienie linek i przewodów - ok 150zł,

tylny błotnik - zaadoptowany chyba z wsk (dostałem od kumpla), poszerzyłem, ustawiłem promień odpowiedni, wzmocniłem, dorobiłem mocowania i oddałem do malowania - 100zł,

siodło - wyklepałem sam z balchy i oddałem do tapicera znajomego - 100zł,

zmieniłem wydech - bazar, chyba ze sportstera pochodził - wyrwałem za 50zł,

sety - 200zł

tylne światło dostałem w prezencie, ale koszt za ładną to ok 100zł

przy ramie nic nie kombinowałem, nie ciąłem, nie spawałem - można było łatwo wrócić do orginału. Wyszło ładnie (zdjęcia moge wysłać na maila), motocykl robiłem w zimie 2010 chyba a na początku sezonu 2011 sprzedałem pewnemu panu z tego forum.

Edytowane przez kaami112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koszty mogą być różne. Można zrobić za grosze a można dać 100 tys. Kwestia fantazji i jakości komponentów. EN z pierwszej foty akurat średnio wyszedł, mało gustownie i pewne elementy na skróty robione, jakby na szybko byle co wrzucić byle było. Jeśli bardzo cchesz mogę się zająć Twoim moto zależy czy teraz pilnie czy raczej na zimowy projekt. Kwoty racjonalne i przede wszystkim bez druciarstwa i patentów.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...