Skocz do zawartości

Kolejne Spotkanie Sympatyków Starej Japonii (VIII chyba:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja widzę że ja nie jeździłem, ale moja kurtka to już tak? :P

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję kolejnego udanego SSSJ - ZAZDRASZCZAM !

 

ps.

 

a

Piaffe

ma białą "kaszankę" - gratki wyboru - oby się sprawowała!

 

 

zazdrościsz? - to tak samo jak ja :|(

 

No, No! Tylko nie kaszankę! To święty kaszkiet jest :biggrin:

Pozdrawiam Cię cieplutko!!

No i całą ekipę jeszcze raz! A co!!

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałabym się przywitać :) gdyż jest to mój pierwszy post na FM :)

 

matata ( gumka recepturka :icon_razz: ) zmobilizował mnie do zalogowania się ( podobnie zresztą jak do uczestnictwa w SSJ !!!!! ) czego oczywiście nie żałuję.

 

Trasa Bydgoszcz - Jagniątków - Bydgoszcz była moją pierwszą tak daleką trasą !!! odkąd jesteśmy w posiadaniu " japończyków " .

 

Trochę się obawiałam, czy podołam trudom " plecaczkowania ".

 

Dziękuję Wam za szalony weekend, miłe towarzystwo, gościnę gospodarzy oraz niezapomniane wrażenia z winkielków :crossy:

dźwięk przycieranego kufra w ciasnym zakręcie śni mi się po nocach ha ha ha .... ale i tak nic nie pobije ptaqa ocierającego się o busa :banghead:

 

po zaakceptowaniu :lalag: dołączam foty z naszego "głuptaka" i kalkulatorów :biggrin:

 

https://picasaweb.google.com/116062263814078001317/KolejneSSSJ02?authkey=Gv1sRgCKiinPGomermuwE

 

oprócz szczęścia do pogody, muszę przyznać, że mieliśmy również szczęście do sprawnego sprzętu ( pomijając gumkę ), gdyż matata przyszedł dziś z garażu i zakomunikował, że akumulator wyzionął ducha :eek:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do następnego spotkania :)

 

P.S. na szczególną uwagę zasługują zdjęcia Rosy z nowo poznanymi kolegami i lady w różowych leginsach ( Rosa, co Ty w sobie masz łobuzie, że masz takie branie ??? )

Edytowane przez anja.w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne fotki :)

Aż by się chciało znów tam na weekend pojechać... ;)



 

ale i tak nic nie pobije ptaqa ocierającego się o busa :banghead:

 

 

No trzeba przyznać, że kierowcy busów jeżdżą w Czechcach jak szaleni :icon_mrgreen:



ps. Witaj na forum anju.w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foty macie! Może uda mi się swoje w końcu ogarnąć :rolleyes:

 

Ogarnąłem je, proszę kilka moich.

https://picasaweb.google.com/101657342332491761328/KarkonoszeOsmeSpotkanieSympatykowStarejJaponii?authkey=Gv1sRgCJvoloew7M3BdQ#

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Emocje juz opadły i troche się zapomniało jak było i nagle proszę ...

. Byłem na kolaudacji lub jak kto woli prapremierze i muszę przyznać że Karol stanął na wysokości zadania. A kto ciekaw ten przyjedzie następnym razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...