Skocz do zawartości

Mam nadzieję ze nie będzie bum


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łysy31

Dlatego właśnie buduje mega wielki garaż żeby uniknąć takich wynalazków :D

Mega wielki to ile według ciebie :dry: .

Rozumiem że można też "ręcznie" opuszczać :huh: .

Ja kiedyś zamiast schodów w domu prywatnym w którym mieszkam planowałem windę z parteru na piętro.

No ale po głębszym przemyśleniu okazał by się ten patent nie praktyczny i troszkę kosztowny.

Zalety większa przestrzeń i nowoczesny design holu z kuchnią ok 40 m2 otwartej, nie zakłóconej przestrzeni.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volumax, wyślij Mi na PW ile mniej więcej kosztuje taka platforma która utrzyma więcej niż 250kg.




PS: Panamera?

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na zimę rozwiązanie optymalne. Do codziennego użytkowania czasochłonne i upierdliwe, do weekendowego - całkiem ok. Pomysł się podoba :).

 

P.S. Chłopaki, no... Cayman.

 

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to upierdliwe. Bardziej jednak upierdliwe jest wjeżdżanie na żylete do garażu kombinowanie żeby auta albo moto nie porysować. W sytuacji kiedy moto stoi i auto nie ma żadnego przejścia. Patent ma być taki że wjeżdżam przodem na platforme, która jest umocowana na bocznej ścianie garażu stawiam na stopce i heja do góry. W platformie jest zamontowany ogranicznik więc unosi się ona do momentu ustawionego w taki sposób aby nie uszkodzić moto o sufit. Wyjazd moto ma wyglądac tak: opuszczam windę wyjeżdżam tyłem z garażu. Wydaje mi się że bardziej czasochłonne i upierdliwe jest ubieranie się we wszystkie gadżety typu kombi, kominiarki, rękawiczki, buty. Drugim plusem platformy jest mozliwość uniesienia moto na dowolną wysokośc po to aby sobie przy nim pogrzebać, wyczyścić coś podejrzeć z pełną swobodą. Mam nadzieję że, patent wypali i nie wpakowałem się na minę. W przyszłym tygodniu będę mógł już zaprezentować platformę w pełnym uzbrojeniu gotową do pracy z moto pod sufitem.

 

Grass masz u mnie flaszkę - zgadłeś :)

Edytowane przez volumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grass masz u mnie flaszkę - zgadłeś :)

No to chyba stawiasz dwie, bo Grass nie "zgadł" a "zgadła" :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

No faktycznie moga być dwie flaszki tylko troche daleko będzie miała z tego Moherburga

E tam 1200 km walnie na R6 nawet nie zauważy kiedy będzie na miejscu :wink: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...