Skocz do zawartości

Spodnie skorzane nieprzemakalne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moze marnie szukalem ale nie znalazlem - ma ktos doswiadczenie z nieprzemakalnymi spodniami skorzanymi?

Halverssons ma cos takiego w swojej ofercie za ciezka kase ale nie wiem ile to warte i czy faktycznie nieprzemakaja. Poza tym szukam czego o kroju jeansow lub podobnym bo wiadomo, ze w sportowym kombiku na HD nie wskocze. :)

Moze sa jeszcze jakies firmy, ktore takie ciuchy produkuja?

Bede wdzieczny za info.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle skorzane spodnie a jak pada deszcz to kondon i po sprawie.

Nie ma nieprzemakalnych tak samo jak buty niby water proof i co ???

I dupa, jak leje deszcz a Ty smigasz w nich ponad 200 km to i tak masz wszystko mokre.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle skorzane spodnie a jak pada deszcz to kondon i po sprawie.

Nie ma nieprzemakalnych tak samo jak buty niby water proof i co ???

I dupa, jak leje deszcz a Ty smigasz w nich ponad 200 km to i tak masz wszystko mokre.

 

o nie, nie , nie zgodzę się z przedmówcą. Mam Helda kurtkę Rezzato i Spodnie Asola (oba na gore) jeżdżę dużo (30 000 km rocznie), od Kwietnia do listopada, w każdych warunkach i nic mi nigdy nie przemokło!

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle skorzane spodnie a jak pada deszcz to kondon i po sprawie.

Nie ma nieprzemakalnych tak samo jak buty niby water proof i co ???

I dupa, jak leje deszcz a Ty smigasz w nich ponad 200 km to i tak masz wszystko mokre.

Ja to Majkel wiem bo tak zawsze robie tylko wkurza mnie to ciagle ubieranie i sciaganie jak przestaje padac stad pomysl by zainwestowac w skorzane ale nieprzemakalne. Halverssons ma takie spodnie za 1600 lub 1900 pln wiec kasa straszna i pozostaje pytanie czy wogole warto na to patrzec.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię skórzane ciuchy i właściwie to się nie zastanawiałam nad jakimis dodatkowymi membranami bo mi nie przemakają :) I nie zdążyłam nawet zainwestować w jakieś przeciwdeszczowe coś na wierzch.

Od czasu do czasu trzeba to czyścić przeciez a po czyszczeniu to zawsze po prostu smaruję grubo wazeliną. Rozmażę to, po jakimś czasie wyciera się szmatką i ciuch jak nowy. Oddychający i nieprzemakalny.

Zabazpieczenie wazeliną wytrzymuje pewnie ze 2 miesiące

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Merlin i wspomniane wcześniej spodnie Asola od Helda. Jedne i drugie są wykonane w technologii Gore-tex Pro Shell, czyli skóra jest zlaminowana z membraną. To powoduje, że nic nie przemaka, ale membrana działa. Nie ma oczywiście mowy o żadnych przeciwdeszczówkach i temu podobnych wynalazkach, nie wiem dlaczego ludzie wyważają otwarte drzwi i nadal kupują tandetę zamiast zainwestować raz, a dobrze. Polecam posłuchać tego, co pisze wolnemiasto.

 

PS. Oczywiście, gdy skóra ma membranę wrzuconą luzem pod spód, to nie ma zupełnie racji bytu, choć kosztuje też chore pieniądze (np. patent Buse z wypinaną membraną Sympatex - totalny nonsens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też kupić spodnie jednej i słusznej marki http://www.harleyczesci.net/mens-fxrg174-leather-textile-overpant-p-50782.html

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...