Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za rozmowy o tej porze?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada,grzmi i przyjdzie sie jutro napić zamiast jechać.

 

Jutro na zachód i południe od Wawy ma być czyściutko i bez opadów. Można śmiało śmigać do Guzowa, Rawy, nad Pilicę. New meteo sprawdza się prawie co do godziny - zerknij tylko jeszcze z rańca dla pewności czy coś się nie zmieni (new.meteo.pl)

 

Edytowane przez kgeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wiela wjazd?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ,ostatnio jakiś kolega który dołączył i jechał w deszczu kawałek z nami przez krosno zaliczył glebę przy ruszaniu ze świateł.

A ja dziś w słońcu paciaka zaliczyłam :( zamiast dzieci pilnować pod blokiem to spowalniacze instalują, na szczęście tylko gmol ledwie trącony i też wspomnienia będą ;) ale ważniejsza lekcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko maja byc kaloryczne i pożywne

 

 

kaloryczne, pożywne i SMACZNE zapomniałeś dodać ;) A w ogóle to dietetycy zalecają jeść 5 razy dziennie. Promujemy zdrowy tryb życia ;)

 

 

Taaaa, wegorz w smietanie, tylko kurde 5 razy dziennie to juz nie na moje sily :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Taaaa, wegorz w smietanie, tylko kurde 5 razy dziennie to juz nie na moje sily :icon_mrgreen:

 

:crossy:

podziel sobie porcję na 5 będzie łatwiej ;)

 

paciak fajnie brzmi ... :biggrin:

:) tylko paciak bo jedyne o czym myślałam, to na glebę kładę się ja a na mnie magna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Widzę że tu temat wspólnych weekendowych wyjazdów jest poruszany czyli to co mnie ineteresuje najbardziej :D,

Początkująca jestem ale deszcz, błoto i piachy już zaliczone (z odrobinką szczęscia;p) z czego wnioskuję, że lepiej unikać owych stworów,

chętnie się gdzieś wybiorę weekendowo.

W nadchodzący miałam w planach mazury ale samemu trochę smutno tak daleko się wypuszczać no i sobota generalnie raczej odpadnie, ale w niedzielę można by jakąś rundkę machnąć tak żeby poczuć że się pojeździło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...