Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z wawki przybył w ub sezonie tak z ciekawości mojej okolicy i tak już latamy czasem w dłuższe ścieżki drugi sezon.Ostatnio tankowałem z jakaś ekipą jadącą na południe i też namawiali.Gdyby był czas (i kasa) pewnie bym poleciał na wariata.W Płocku w ten wekend jest duży koncert na plaży, a w sobotę na placu Narutowicza grają znajomki z Radomia i może ...

 

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może następna sobota 20-tego - jak z wyprzedzeniem coś się ustali to więcej chętnych się znajdzie :) Wysłałam maila na www.zamowpogode.pl ;) i podobno ma być słonecznie i ciepło :) Co do trasy - mi przychodzą do głowy to co pisałam wcześniej, jakoś na razie innych pomysłów brak :/

z wielką chęcią bym się przyłączył ale ja i ten i następny weekend mam zajęty robota;/ wiec ja odpadam. Co najwyżej w tą niedzielę jednodniowy wypad ale to w zależności czy uda mi się w sobotę po robocie wrócić do warszawy. Mi w najbliższych 2tyg predzej pasuje w tygodniu niż na weekend. Ale myślę ze ktoś się tu znajdzie chętny na następną sobotę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielką chęcią bym się przyłączył ale ja i ten i następny weekend mam zajęty robota;/ wiec ja odpadam. Co najwyżej w tą niedzielę jednodniowy wypad ale to w zależności czy uda mi się w sobotę po robocie wrócić do warszawy. Mi w najbliższych 2tyg predzej pasuje w tygodniu niż na weekend. Ale myślę ze ktoś się tu znajdzie chętny na następną sobotę ;)

Moja rodzinka wycofała się z najazdu więc pewnie i w tą niedzielę pojadę więc jakby co dawaj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że się zjadło porządny obiad to i za kolację i śniadanie wystarczy :P :D

 

Oj nie ...

Tak to sie nie da .... przynajmniej kilka posiłków w ciagu dnia ;) No i deser :biggrin:

Tylko maja byc kaloryczne i pożywne :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj nie ...

Tak to sie nie da .... przynajmniej kilka posiłków w ciagu dnia ;) No i deser :biggrin:

Tylko maja byc kaloryczne i pożywne :icon_mrgreen:

kaloryczne, pożywne i SMACZNE zapomniałeś dodać ;) A w ogóle to dietetycy zalecają jeść 5 razy dziennie. Promujemy zdrowy tryb życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomykam dla przyjemności a nie zbędnego ryzyka.Może kiedys jakas wspólna traska sie i uda pogadamy...

A co Ty z cukru jesteś? :D Byłam w ubiegły miesiąc w Twoich okolicach też w deszcz i puki nogawki są na zewnątrz butów bez wody w środku idzie dać radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...