Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pytał o Bałtów

 

 

A no ja pytałam. Dzięki za info. A co do świętokrzyskiego to jedziemy w piątek. Na zlot pewnie wpadniemy, bo nie miałam jeszcze takiej przyjemności lub "wątpliwej przyjemności" to się okaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży zlot.Jakiś plan ze świętokrzyskim czy na wariata ?

Duży zlot to chyba tam gdzie napisałeś :) Jedziemy jutro z w-wy więc nastawiamy się bardziej na zwiedzanie niż jazdę, ale konkretny plan powstanie jutro wieczorem, spanko mamy zabukowane na 1-szą noc więc tak nie do końca na wariata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych planów na wekend od soboty to może gdzieś dolecę.W ub sobotę pobłądziliśmy trochę w okolicach Kałkowa ale za to fajne drogi znalezione .Teraz bym już tam nie trafił i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę w niedzielę z moją lepszą połową do Krynicy Morskiej. Wyjazd ok 5:30 powrót w poniedziałek wieczorem. Nocleg pod namiotem, ogólne lenistwo i wylegiwanie na plaży. Jacyś chętni ? Pogoda oczywiście zamówiona

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych planów na wekend od soboty to może gdzieś dolecę.W ub sobotę pobłądziliśmy trochę w okolicach Kałkowa ale za to fajne drogi znalezione .Teraz bym już tam nie trafił i o to chodzi.

wieczorem będzie obmyślany plan twój nr jest na profilu więc damy znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnego Wariata.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wam zazdraszczam, ja ostatnio tylko w robocie sziedze. Masakra jakać :)

A zazdraszczaj :) serpentyny w dół i światła miasta, gwiazdy nad nami rewelacja :) a i zwiedzać też nam się co nieco udało :) a sezon krótki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zazdraszczaj :) serpentyny w dół i światła miasta, gwiazdy nad nami rewelacja :) a i zwiedzać też nam się co nieco udało :) a sezon krótki ...

Ja bym jeszcze dodała cudownie chłodny wiatr tej gwiaździstej nocy :), po całym dniu w upalnej trasie to jak w raju.... wspaniale było

Edytowane przez aniaXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodała cudownie chłodny wiatr tej gwiaździstej nocy :), po całym dniu w upalnej trasie to jak w raju.... wspaniale było

A ja bym jeszcze dodała, że Ania miała cieplejszą kurtkę, bo mi było zwyczajnie zimno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...