Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W d...mam wielkie spędy.Bałtów zlot.Machnięte dzisiaj jakies dziwne fajne ścieżki w okolicach Kałkowa.Było gorąco grorąco ale fajnie.Piszę się nawet pod namiot i na wariata.

edit urażonych przepaszam.siedzimy w garażu ,johny w. laptop i ja

 

w kazimierzu byłem przeotem w ub sobotę.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może do Drohiczyna 17.08?

http://podlasie24.pl//wiadomosci/siemiatycze/parada-motocykli-w-drohiczynie--f057.html

Przyznam, że nigdy nie byłem na czymś takim i chętnie bym się przejechał zobaczyć, ale samemu nie wiem czy mi się chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O imprezie nie wiem nic, po za tym co na plakacie i kilku słów z netu. Nie mam jednak żadnych innych planów na ten termin. Rodzina będzie na wczasach, a ja mam ochotę się przejechać :)

W sumie daleko nie jest. I sobota to korków nie będzie w powrotnej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie opcję zlotu w Bałtowie jako bazy na nocleg a wypad w Świętokrzyskie.

Świętokrzyskie aktualne tworzy się plan ;) To w Bałtowie będzie zlot w ten weekend?

 

Ma jechać jeszcze mój znajomy, ale on to będzie po orbicie jeździł, żeby się nie znudzić :)

Czyli tankować częściej będzie ;) więc się wyrówna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłącze (jeśli możliwe) na krótki wypad. Czy to Drohiczyn , czy Świętokrzyskie oba kierunki pasują. Nie ważny cel, liczy się jazda :rolleyes: . Najlepiej jakby to była niedziela bo sobota jeszcze pod znakiem zapytania. Dawajcie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje towarzystwa do wspólnej jazdy wieczorami w tygodniu i całodobowo w weekendy :)

Jazda w samotności też ma swoje uroki ... ale jakoś tak preferuje jazdę w duecie +
Niestety moi dotychczasowi towarzysze w tym sezonie już nie pojeżdżą :(

Jestem z Mokotowa - ale 80% Warszawy jest mi nieznana ...
... choć z eS. lubię błądzić i odkrywać.

Może ktoś chciałby przygarnąć do towarzystwa "młodą gniewną", która lubi szaleć :)
Nie pogardzę też wskazówkami odnośnie jazdy - wiecie, nowicjuszka :)
Jak to mówią - całe życie się uczymy, a ja dąże do perfekcji.
A najlepszą wiedzę zdobywa się w praktyce :]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda gniewna+szaleństwo.....ciekawe połączenie ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 16-tej planuję sobie zrobić jakiś krótki przelot z kumplem. Obaj na XJ900S. Plan jest taki, że jakieś polanko a potem nad brzegiem jakiejś rzeczki czy to Wisły czy to jakiegoś innego cieku wodnego małe ognisko z kiełbaskami. Powrót ok 20-tej do Warszawy. Jak jest jakiś/aś chętny/a palec pod budkę :)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 16-tej planuję sobie zrobić jakiś krótki przelot z kumplem. Obaj na XJ900S. Plan jest taki, że jakieś polanko a potem nad brzegiem jakiejś rzeczki czy to Wisły czy to jakiegoś innego cieku wodnego małe ognisko z kiełbaskami. Powrót ok 20-tej do Warszawy. Jak jest jakiś/aś chętny/a palec pod budkę :)

Ja i AniaXJ się zgłaszamy. I może oprócz kiełbasek piwo bezalkoholowe? Gdzie zbiórka i jakby można było tak bliżej 17.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...