Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pozwoli pogoda to chciał bm ok 7-8.Musze jeszcze zadzwonic do kuzyna może się okazać że chałupa w kraku pusta stoi.Tak czy inaczej większośc decyzji podejmuję na wariata.Jak planuję co do minutki i kilometra to i tak wychodzi jak zwykle.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wekend chyba Ojców jak sie uda.

 

Ja w weekend Kraków. 

 

AAA w Bieszczady w najbliższym czasie...wybiera się ktoś? :) W sumie to moge jechac wszędzie :wink: Przy okazji zapraszam na Roztocze :)

 

A nie myśleliście o Atomowym Zlocie k/Koronowa (kujawsko-pomorskie)? Jeziorko, dobra organizacja. Pogoda zapowiada się fajnie.

 

http://www.fenixmc.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Widzę że tu temat wspólnych weekendowych wyjazdów jest poruszany czyli to co mnie ineteresuje najbardziej :D,

Początkująca jestem ale deszcz, błoto i piachy już zaliczone (z odrobinką szczęscia;p) z czego wnioskuję, że lepiej unikać owych stworów,

chętnie się gdzieś wybiorę weekendowo.

W nadchodzący miałam w planach mazury ale samemu trochę smutno tak daleko się wypuszczać no i sobota generalnie raczej odpadnie, ale w niedzielę można by jakąś rundkę machnąć tak żeby poczuć że się pojeździło :D

Ja w niedzielę też chętnie pośmigam taki mam plan ;) więc może byśmy się zmówiły? dawaj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę też chętnie pośmigam taki mam plan ;) więc może byśmy się zmówiły? dawaj znać :)

:) Właśnie powstał plan: jadę ze znajomym do Ciechocinka (tutaj parę punktów do zobaczenia) i Torunia (starówka). Ja jadę z Wawy a on z Kalisza i planujemy sie spotkać na pierwszej stacji na A1 (wjeżdżając z A2), jakos z rana oczywiście . Zapraszam, mogłybyśmy sie gdzieś w Wawie ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Właśnie powstał plan: jadę ze znajomym do Ciechocinka (tutaj parę punktów do zobaczenia) i Torunia (starówka). Ja jadę z Wawy a on z Kalisza i planujemy sie spotkać na pierwszej stacji na A1 (wjeżdżając z A2), jakos z rana oczywiście . Zapraszam, mogłybyśmy sie gdzieś w Wawie ustawić...

Jestem za ranne wstawanie mnie nie przeraża ;) Toruń znam moje studenckie miasto ;) Mieszkam na Białołęce tak się zastanawiam gdzie byłoby najbardziej po drodze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj ....

Na pólnoc, Zegrze, Mazury spokojnie ..... Ma najblizej :biggrin:

Most północny na szczęście wiele ułatwia ;) Do Torunia jakoś dotarliśmy ;) A poza tym tematem jest nowy - następny weekend świętokrzyskie sobota niedziela, a piątek też wchodzi w grę. Jakby był ktoś chętny to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Świętokrzyskie jeśli wyjazd w sobotę to sie piszę.Miałem dzisiaj dotrzeć do Płocka ale tłumy na Audioriver i odpuściłem. Lecę własnie na popołudnie w kierunku świętokrzyskich.

Ja dziś zwiedzam kazimierz dolny. Co do świętokrzyskiego to się dogadamy. udanego "latania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Świętokrzyskie jeśli wyjazd w sobotę to sie piszę.Miałem dzisiaj dotrzeć do Płocka ale tłumy na Audioriver i odpuściłem.

Bo tam zlot na motocyklowy jest i generalnie jakies imprezy jeszcze.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...